همشهری آنلاین: رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و وزیر امور اقتصادی و دارایی تا فردا، ۲۸ آذر، در مورد حواشی کلیپ ایجاد شده در مورد یک نماینده به مجلس گزارش می‌دهند.

توهين به نماينده سراوان

به گزارش ایسنا، بهروز نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس، در حاشیه جلسه علنی صبح امروز، سه‌شنبه ۲۷ آذر، در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه غیر علنی امروز مجلس گفت: در این جلسه کلیپی که در مورد آقای درازهی نماینده سراوان است و در فضای مجازی پخش شده را مورد بررسی قرار دادیم. نمایندگان بحث‌هایی در این زمینه داشتند و اعتراض‌هایی به این موضوع بود، با توجه به این که کلیپ تقطیع شده است برخی از صحبت‌ها و توهین‌هایی می‌شود.

وی اضافه کرد: آقای درازهی در این جلسه گفت که ۴۵ دقیقه جلوی درب گمرک جلویش را گرفته بودند و فحش‌های بدی به وی دادند و وی را عصبانی کردند. نهایتا فارغ از فضاهایی که وجود دارد باید با موضوع منطقی برخورد شود.

به گفته نعمتی، در این جلسه بنا شد که مسعود پزشکیان، رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد، موضوع را بررسی کنند و گزارش نهایی را تا فردا به مجلس ارائه کنند.

سخنگوی هیات رییسه مجلس با بیان این که این موضوع باید به صورت منطقی و عالمانه حل شود، گفت: فرهاد دژپسند در این جلسه سخنرانی کوتاهی داشت و عذرخواهی کرد اما قرار شد ابعاد مختلف موضوع بررسی شود.

کد خبر 425742

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار