همشهری آنلاین: پدر را با رگبار گلوله کشت چون به مادرش بی‌توجهی می‌کرد.

حادثه

به گزارش ایلنا، پرونده قتل پسری که در وحدتیه دشتستان استان بوشهر با رگبار گلوله پدر خود را به قتل رسانده بود، پس از ۲۰ روز با دستگیری قاتل بسته شد.

سردار خلیل واعظی در بیان جزئیات این خبر گفت: حدود ۲۰ روز قبل مردی ۵۳ ساله در یکی از روستاهای وحدتیه دشتستان نیمه‌های شب در حیاط منزلش با شلیک چندین گلوله اسلحه کلاش از پشت بام همسایه به قتل رسید.

وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان و تشکیل تیمی ویژه، بررسی این حادثه از چندین منظر آغاز شد.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر با توجه به ارتباط مقتول با پرونده دستگیری چند متجاوز به عنف و سارق مسلح که حدود ۶ سال قبل منجر به اجرای حکم اعدام  شده بود شایعاتی در خصوص ارتباط این حادثه با پرونده اعدام مطرح شد.

وی اضافه کرد: برخی از افراد به امید انحراف مسیر تحقیقات پلیس و ایجاد مانع در کشف حقیقت آگاهانه به این شایعات دامن می زدند.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: تحقیقات میدانی و بررسی‌های علمی کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی دشتستان با جمع آوری ادله و مدارک مستند ضمن اثبات بی اساس بودن این شایعات، پلیس را هر لحظه به مظنونان اصلی نزدیک‌تر می‌کرد.

وی گفت: پس از بررسی چندین باره مدارک جمع آوری شده و مرور ادله مطرح شده به وسیله کارآگاهان، نهایتا فرزند ۱۹ ساله مقتول به عنوان مظنون اصلی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به قتل پدرش علت آن را اختلاف خانوادگی و بی‌توجهی مقتول به مادرش عنوان کرد.

وی افزود: اسلحه کلاش بکار رفته در این حادثه کشف و ۳ نفر متهم دیگر که ضمن همکاری با قاتل سعی در ایجاد انحراف در مسیر پرونده را داشتند نیز دستگیر شدند.

کد خبر 425091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار