همشهری آنلاین: آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی "دستخط" دربرگیرنده آثار خوشنویسی غلامحسین امیرخانی، علی شیرازی و مجتبی ملک‎زاده ۲۳ آذر ساعت ۱۶ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

خوشنويسي

به گزارش هنرآنلاین؛ در نمایشگاه خوشنویسی"دستخط" حدود ۷۰ اثر از امیرخانی، شیرازی و ملک‌زاده در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت. در نمایشگاه مذکور  که با مشارکت بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران و موسسه فرهنگی هنری آوای ایرانی برگزار می‌شود، آثاری از مجموعه شخصی استاد امیرخانی برای بازدید علاقمندان آماده شده است. همچنین کتیبه‌های علی شیرازی نیز در این نمایشگاه به نمایش درمی‌آیند. آثار شکسته نستعلیق مجتبی ملک‌زاده نیز با موضوعات مختلف ادبیات ایرانی و با تذهیب پیمان پارس مهر (گلکار) بخش دیگر نمایشگاه "دستخط" را به خود اختصاص داده است. گفتنی است در این نمایشگاه از دو مرقع شکسته نستعلیق ملک‌زاده نیز رونمایی خواهد شد.

این رویداد آغاز تور نمایشگاهی "دستخط" می‌باشد که قرار است در شهرهای مختلف کشور در معرض دید علاقمندان قرار گیرد.

نمایشگاه "دستخط" از ۲۳ تا ۳۰ آذر در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ۱۰ الی ۲۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ الی ۲۰ به گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

کد خبر 424936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار