همشهری آنلاین: برانکو گفت: بازیکنانم از شرایط راضی نیستند، پرداخت‌ها به آنها به موقع نیست، خسته‌اند، باز هم مصدوم دادیم، من کنار آنها هستم اما باید تحمل کنیم

برانكو

به گزارش "ورزش‌سه"، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس و بعد از تحریم تمرین توسط بازیکنان صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

  • بازی دیروز یک دربی بود

بازی دیروز یک دربی بود. برای چندمین بار می‌گویم این بازی‌ها خاص است و ارزش خودش را دارد. در چنین مسابقاتی بازیکنان در شرایط خاصی بازی می‌کنند و این در عملکردشان تأثیر منفی می‌گذارد.

  • از خستگی شاگردانم خبر دارم

همان‌طور که می‌دانید تراکتورسازی نفرات ملی‌پوش و باتجربه خیلی خوبی در اختیار دارد، اما در کل دیروز بازی خوبی را شاهد نبودیم، نه از سوی ما و نه از سوی حریف. شاید اینکه خوب بازی نکردیم دلایل مختلف داشته باشد، اما آنچه مشخص بود ما در این دیدار به حریف‌مان موقعیت گل ندادیم و این به نوبه خود خوب است. من از خستگی شاگردانم خبر دارم. مخصوصاً اینکه در این چند وقت ما دو بازیکن خوب‌مان را با مصدومیت شدید از دست دادیم و این در تیم تأثیرگذار بود.

  • بازهم مصدوم دادیم

در کنار آن کمال کامیابی‌نیا را می‌بینید که مدام از ناحیه کتف مصدوم می‌شود. شایان مصلح و سیامک نعمتی هم در بازی دیروز مصدوم شدند که وضعیت‌شان مشخص نیست. در هر صورت این وضعیت ماست و فکر می‌کنم با تمام این مشکلاتی که داشتیم بازیکنان از لحاظ بدنی آنقدر آماده شده بودند که در این هفت ماه از فرم مناسب خارج نشدند.

  • خوب بازی نکردنمان نیاز به کتمان کردن ندارد

شما ببینید امسال تیم‌های لیگ چقدر تقویت شده‌اند و ما در چه شرایط سختی مقابل آنها بازی کردیم. در کنار آن در سخت‌ترین مراحل لیگ قهرمانان آسیا، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال به میدان رفتیم و در همه این بازی‌ها عالی بودیم. البته به غیر از دیروز که خوب بازی نکردیم و این مسئله نیازی به پنهان کردن ندارد. من بازیکنانم را درک می‌کنم و به این خاطر اعتقاد دارم یک امتیاز بازی دیروز هم با آن شرایط سختی که داشت ارزش خودش را دارد.

  • باید این وضعیت را تحمل کنیم

همان‌طور که می‌دانید ما در دو پنجره نقل‌وانتقالات اخیر نتوانستیم بازیکن جدیدی جذب کنیم و از این مسئله ضربه خوردیم. تیمی که می‌خواهد در بهترین شرایط باشد قطعاً باید غیر از ۱۱ بازیکن عالی، هفت هشت بازیکن خیلی خوب هم روی نیمکت خود داشته باشد. در واقع حداقل باید ۲۰ بازیکن همطراز و با کیفیت در اختیار مربی باشد، موردی که متأسفانه ما امکانش را نداشتیم. من حتی نمی‌توانستم به بازیکنان اصلی‌ام استراحت بدهم و این در عملکرد آنها تأثیر منفی می‌گذارد. شما دیدید در این مدت با چه شرایطی مقابل پیکان به میدان رفتیم. به‌هرحال باید این وضعیت را تا نیم‌فصل تحمل کنیم و در آن زمان با اضافه شدن چند بازیکن باکیفیت به جمع‌مان شرایط بهتری خواهیم داشت.

  • چند بازیکن زیر ۲۳ سال جذب می کنیم

بازیکنانی مثل سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری و مهدی شریفی بازیکنان باکیفیت و حرفه‌ای هستند و قطعاً ما توانایی زیادی در آنها دیدیم که جذب‌شان کردیم. در کنار این نفرات ما سعی خواهیم کرد چند بازیکن زیر ۲۳ سال هم جذب کنیم که برای آینده پرسپولیس مؤثر باشند.

  • باید بیشتر از اینها گل بزنیم

به هر صورت ما در خط حمله آن‌طور که باید تأثیرگذار نبودیم و تعداد گل‌های کمی زدیم. به خاطر همین اعتقاد دارم در فاز تهاجمی باید تقویت شویم، اما فراموش نکنیم که ما در دفاع هم عالی بودیم و آمار هم این را تأیید می‌کند. همان‌طور که گفتم مشکلات زیاد است. شما دیدید در بازی با تراکتورسازی ما موقعیت نصفه نیمه هم به حریف ندادیم و در بازی برگشت فینال هم همین شرایط وجود داشت. در کنار آن نتوانستیم در خط حمله هم خطرساز شویم به خاطر همین انتظارم این است که بهتر از این باشیم و اگر می‌خواهیم در جام‌هایی که هستیم قهرمان شویم مطمئناً باید خیلی بیشتر از اینها گل بزنیم.

  • بازیکنان از شرایط شان راضی نیستند

قصد دارم موضوعی را به شما بگویم. اینکه بازیکنان من امروز از تمرین کردن انصراف دادند، چرا که گفتند مشکلات زیاد است و پرداختی‌ها از سوی باشگاه به موقع انجام نشده است. آنها از شرایط‌شان راضی نیستند. واقعاً نمی‌دانم در آینده چه پیش می‌آید.

  • گرشاسبی تلاشش را می‌کند

قطعاً گرشاسبی تلاش زیادی در باشگاه انجام داده و خیلی مشکلات را حل کرده است، اما بازیکنان مدعی هستند هنوز طلب زیادی از باشگاه دارند. تلاش زیادی از سوی باشگاه برای حل مشکلات صورت گرفت، اما در کل هنوز بدهی‌ها باقی مانده است.

  • در همه حال کنار بازیکنان هستم

من همیشه و در همه حال در کنار بازیکنانم هستم، اما همان‌طور که می‌دانید باشگاه در کنار اینکه وظیفه دارد حق و حقوق بازیکنان را بدهد، این مسئولیت را در قبال کادر فنی هم دارد.

کد خبر 423719

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha