همشهری آنلاین: پیرو انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اظهارات شهردار منتخب تهران درخصوص استفاده از کارشناسان و متخصصان خارجی، شهرداری تهران توضیحاتی درمورد دیدگاه حناچی در این زمینه ارائه کرد.

پيروز حناچي

به گزارش شهرنوشت، مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اعلام کرد: فیلمی که به تازگی از حناچی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، در حاشیه انتخابات دانشکده فنی دانشگاه تهران  و در زمان معاونت معماری و شهرسازی ایشان ضبط شده و حناچی در آن بر انتقال دانش و تجربیات کارشناسان خارجی به کشور پرداخته است.

همان طور که در برنامه‌های حناچی ذکر و در کمیسیون‌های مختلف شورای شهر به بحث و بررسی گذاشته شد، تاکید شهردار منتخب تهران در تمامی حوزه‌های شهری بر استفاده و تکیه بر توانمندی‌های داخلی است. تدریس در دانشگاه و تربیت متخصصان داخلی که یکی از مشغولیت‌های حناچی در سال‌های اخیر است نیز در همین راستا انجام می‌شود.

با این وجود، بدیهی است به دلیل زیست شهروندان در این دوره در دهکده جهانی و ارتباط روزافزون متخصصان و کارشناسان حوزه‌های مختلف با یکدیگر فارغ از قومیت و ملیت آن‌ها، شهردار منتخب تهران در کنار تکیه بر توانمندی‌های داخلی، انتقال تجربیات کارشناسان خارجی را در برخی زمینه‌ها مناسب می‌داند.

بر این اساس، برخلاف حواشی مطرح شده به دنبال انتشار فیلم، حناچی انتقال تجربیات کارشناسان خارجی را تنها در کنار بهره مندی از ظرفیت نیروهای داخلی مفید می‌داند.

کد خبر 422795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار