همشهری آنلاین: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: جمعی از اساتید و دانشجویان رشته ایرانشناسی بخش مطالعات خاورمیانه دانشگاه مونیخ آلمان از جاذبه‌های گردشگری این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، علیرضا شناسایی با اعلام این خبر گفت: این افراد در این سفر یک روزه خود به شهرستان گناباد از آثاری همچون مسجد جامع، موز‌ه‌های مردم شناسی و باستان شناسی، سرای ادیب ، روستای هدف گردشگری ریاب، روستای ییلاقی زیبد و همچنین شهر کاخک بازدید کردند.

وی افزود: این گردشگران از ۲۷ مهر وارد استان خراسان رضوی شده و از آثار تاریخی شهرستان‌های استان از جمله مشهد، حرم مطهر، موزه‌های آستان قدس، آرامگاه نادر، آرامگاه فردوسی و شهر تاریخی توس، نیشابور، تربت‌جام، تایباد، تربت حیدریه و بازدیدها داشته و خواهند داشت.

بازدید دانشجویان دانشگاه مونیخ آلمان

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد با بیان اینکه هدف این تور گردشگری آشنایی میدانی با آثار تاریخی، باستانی و مذهبی شهرهای خراسان است، خاطرنشان کرد: این تور با هماهنگی نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال شرق برگزار شده است.

کد خبر 420040

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =