همشهری آنلاین: پس از اینکه همراه اول اعلام کرد از اول مهر قیمت مکالمه سیم‌کارت‌های خود را تغییر می‌دهد، ایرانسل نیز تعرفه مکالمات خود را گران کرد.

به گزارش فارس، اپراتور اول تلفن همراه از اول مهر ماه با اجرای یکسان‌سازی تعرفه‌ها، قیمت مکالمه با تمامی سیم‌کارت‌های خود را تغییر داده و این موضوع را از طریق اطلاعیه به رسانه‌‌ها و از طریق ارسال پیامک به تمامی مشترکان خود اطلاع‌رسانی کرده است.

در حالی که مشترکان با افزایش قیمت مکالمه همراه اول از اول مواجه شده‌ بودند، ایرانسل نیز در اطلاع‌رسانی نه چندان دقیقی با اجرای یکسان‌سازی تعرفه‌ها، قیمت مکالمات خود را به جز در یک بخش (تماس خارج شبکه با همراه اول) افزایش داده و روی سایت خود نیز قیمت‌ها را تغییر داده است.

به این ترتیب از این پس هر دقیقه تماس داخل شبکه و خارج شبکه ایرانسل برای سیم‌کارت‌های دائمی 59.9 تومان و هر دقیقه تماس داخل شبکه و خارج شبکه ایرانسل برای سیم‌کارت‌های اعتباری 89.9 تومان شده است.

ایرانسل پیش از این فلت‌سازی تعرفه برای سیم‌کارت‌های دائمی را انجام داده بود که اکنون علاوه بر افزایش تعرفه مکالمه برای این نوع سیم‌کارت‌ها، فلت‌سازی تعرفه برای سیم‌کارت‌های اعتباری را نیز اجرا کرده است.

تعرفه‌های قدیمی مکالمه ایرانسل به شرح زیر است:

پیش از این، هر دقیقه تماس داخل شبکه و خارج شبکه ایرانسل برای سیم‌کارت‌های دائمی ۳۳.۳ تومان بود.

همچنین هر دقیقه تماس داخل شبکه ایرانسل برای سیم‌کارت‌های اعتباری ۶۶.۹ تومان، تماس خارج شبکه با همراه اول ۹۲.۹ تومان با خط ثابت ۷۹.۹ تومان بود.

کد خبر 417239

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار