همشهری آنلاین: معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی، با اعلام راه‌اندازی خانه‌ امن برای زنان تحت خشونت خانگی، گفت: در حال حاضر ۱۲۶ مرکز درمان اعتیاد برای زنان، ۶ مرکز مخصوص کودکان و ۲ مرکز مادر و کودک در کشور دایر است.

خانه امن برای زنان

به گزارش مهر، فاطمه عباسی با اشاره به شیوع طلاق در جهان و متقابلا ایران، افزود: حمایت‌های اجتماعی، روانشناختی، بهداشتی و توانمندسازی افراد در معرض آسیب طلاق را بر عهده گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: برای زنان آسیب دیده و در معرض آسیب نیز خدمات مددکاری، روانشناسی، بهداشتی و اقتصادی را در قالب مرکز بازپروری زنان آسیب دیده اجتماعی ارائه می‌دهیم.

معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به خانه امن زنان تحت خشونت خانگی، تصریح کرد: هدف اصلی سازمان بهزیستی حمایت و توانمندسازی زنان و بازگشت آنها به خانواده است، لذا اگر شرایط بازگشت برای زنان تحت خشونت خانگی مهیا نشود در این مراکز تا زمان بهبودی کامل نگهداری می‌شوند.

عباسی با اشاره به خدمات جامع و متنوع بهزیستی به اقشار آسیب دیده، گفت: در حال حاضر ۱۲۶ مرکز درمان اعتیاد برای زنان، ۶ مرکز مخصوص کودکان و ۲ مرکز مادر و کودک در کشور دایر است.

کد خبر 412341

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آسیب اجتماعی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار