همشهری آنلاین: سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه اگر پیشنهاد خوب برسد بیرانوند می‌رود، در خصوص مسائل ارزی باشگاه گفت: بانک مرکزی پاسخی به نامه این باشگاه برای اختصاص ارز نداده است.

حمیدرضا گرشاسبی

حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و این که این باشگاه هنوز پیش قرارداد فصل جدید را به حساب بازیکنان واریز نکرده است، اظهار کرد: ما هنوز نتوانسته‌ایم بخشی از پول فصل جدید بازیکنان را به حساب‌شان واریز کنیم اما با این حال بازیکنان از ما حمایت کردند. از این حمایت  خبر نداشتم اما بازیکنان لطف کردند و در این شرایط با این حرکت نشان دادند که در تیم پرسپولیس هم‌دلی وجود دارد. این کار بازیکنان نشان دهنده ارتباط خوب و تنگاتنگ باشگاه با بازیکنان است. ما تا به حال صادقانه و روراست با بازیکنان رفتار کرده‌ایم و هر چه پول باشد بین همه تقسیم می‌کنیم و اگر هم نداشته باشیم تلاش می‌کنیم که پول به باشگاه بیاوریم. بازیکنان می‌دانند تا این لحظه هیچ ناخالصی در گفتمان ما وجود ندارد. به خاطر همین تیم منسجم و یک رنگ به کارش ادامه‌ می‌دهد. امیدواریم هفته‌ آینده اسپانسر ما مبلغ قسط اول خود برای فصل جدید را پرداخت کند تا با این پرداختی مشکل پیش قرارداد بازیکنان را حل کنیم.

او در پاسخ به این سوال که برای پرداخت بدهی دو بازیکن خارجی هم‌چون نیلسون چه کاری انجام داده‌اید؟ گفت‌: اگر بدهی‌های خارجی را ندهیم که با مشکل مواجه می‌شویم. تا به حال بخشی از این بدهی‌ها را داده‌ایم و بخش دیگر آن را نیز پرداخت خواهیم کرد. درباره پرداخت این بدهی‌ها ما نیازمند تهیه ارز هستیم. بانک مرکزی نامه ما را بایکوت کرده است، نه به ما می‌گویند ارز می‌دهیم و نه رسما اعلام می‌کنند که به ما ارزی نمی‌دهند. جواب تلفن ما را هم نمی‌دهند. اما با این حال امیدواریم وضعیت ارزی ما هر چه‌ زودتر درست شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش در پاسخ به سوالی درباره تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی و این که اگر این قانون در شورای نگهبان تایید شود آیا از پرسپولیس جدا خواهد شد یا خیر؟ گفت‌: به ما اعلام کردند با توجه به این که این قانون هنوز تایید نشده و بخشنامه‌ای برای آن از سوی دولت صادر نشده است، درباره آن صحبت نکنیم. اجازه بدهید اول این قانون تایید شود و بعد درباره آن صحبت کنیم.

گرشاسبی هم‌چنین درباره وضعیت علیرضا بیرانوند و آیا این بازیکن در نیم فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد یا خیر؟ گفت‌: علیرضا بیراوند، بازیکن پرسپولیس است و هر ‌زمانی محرومیت ما از نقل‌ و انتقالات تمام شود و برای بیرانوند هم پیشنهاد خوب اروپایی که در شان او است به دست‌مان برسد، کمک می‌کنیم که او به اروپا برود. ما نمی‌خواهیم جلوی رشد بیرانوند را بگیریم.

کد خبر 412232

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =