همشهری آنلاین: یک مدیر ارشد و سه کارمند در استان ایلام به اتهام اختلاس و کلاهبرداری ۱۰ میلیارد ریالی دستگیر شدند.

اختلاس

حجت الاسلام علی نظر تیموری کیا معاون دادستان ایلام در اینباره به ايلنا، گفت: یکی از مدیران کل استان ایلام به همراه سه تن از همکارانش به اتهام اختلاس و کلاهبرداری دستگیر و قرار بازداشت موقت صادر شد.

وی با بیان اینکه این پرونده پس از شکل گیری در سازمان بازرسی استان برای سیر مراحل قانونی و قضایی در اختیار دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ایلام قرار گرفته است، اظهار داشت: این پرونده هم اکنون در یکی از شعبات دادسرای ایلام تحت بررسی و رسیدگی دقیق است.

وی با اشاره به اینکه در رابطه با این پرونده اختلاس و کلاهبرداری تاکنون مدیرکل یکی از دستگاه‌های اجرایی استان و سه تن از همکاران وی دستگیر و بازداشت شده‌اند، افزود: فعلاً رقم این اختلاس و کلاهبرداری قریب ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

معاون دادستان ایلام با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده با سرعت و دقت در حال انجام است، یادآور شد: همگان بدانند که برخورد محاکم قضایی با اختلاسگران، قانون شکنان و متصرفان اموال دولتی بسیار سخت و بدون اغماض خواهد بود.

حجت الاسلام تیموری کیا تصریح کرد: ضرورت دارد که دستگاه‌های نظارتی بیش از پیش پای کار باشند و نگذارند که هر از گاهی اینگونه اختلاس‌ها و دست درازی‌های به بیت‌المال شکل بگیرد.

کد خبر 409591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار