همشهری آنلاین: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با دبیر کل کنفدراسیون بین‌المللی اتحادیه‌های کارگری، گفت: تشکل های کارگری در دولت تدبیر و امید با افزایش ۵۰ درصدی همراه بوده است.

ربیعی

به گزارش ایرنا از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، 'علی ربیعی' وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در حاشیه صدو هفتمین کنفرانس بین‌المللی کار در ژنو با 'شارون بارو' دبیرکل کنفدراسیون بین‌المللی اتحادیه‌های کارگری، با اشاره به تجارب خود درزمینه مسائل کارگری عنوان کرد: در دولت تدبیر و امید، تشکل‌های کارگری 50 درصد افزایش پیدا کردند و برای این افزایش تشکل‌ها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلاش زیادی انجام شد .

ربیعی با اشاره به افزایش آمار اشتغال زنان در دولت تدبیر و امید، حمایت‌های انجام شده از زنان سرپرست خانوار در کشور و اقدامات انجام شده در زمینه نظام تامین اجتماعی را تشریح کرد .

درادامه این دیدار، دبیرکل کنفدراسیون بین‌المللی اتحادیه های کارگری علاوه بر توصیف شرایط بین‌المللی اتحادیه‌های کارگری گفت: می‌دانم امریکا بازی خطرناکی را دنبال می‌کند و ما متوجه هستیم که امریکا تعهدش را دربرابر برجام نقض کرد.

' شارون بارو ' اضافه کرد: ما و ایران درمورد موضوع فلسطین زمینه مشترکی داریم .

وی با تحلیل فعالیت‌های تشکل‌های کارگری درجهان تصریح کرد: مایل هستم برای ادامه گفت‌و‌گو‌ها به ایران سفری داشته باشم .

کد خبر 407301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار