همشهری آنلاین: سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه ۲۸ بازیکن دارد و از رفتن چند بازیکن احساس نگرانی نمی‌کند، گفت: تنها نگرانی من احتمال جدایی وحید امیری است.

برانکو

برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت نقل‌ و انتقالات پرسپولیس و همین طور شایعه موافقتش برای تمدید قرارداد محسن مسلمان، اظهار کرد: راجع‌ به نقل‌ و انتقالات نگرانی خاصی ندارم به جز وحید امیری. او قرار بود با ما تمدید کند که نکرده و نگرانی جدایی او هستم. بهتر است درباره وحید امیری از من سوال کنید.

او در پاسخ به سوالی درباره شایعه تمدید قرارداد محسن مسلمان با پرسپولیس، گفت‌: به راستی چرا درباره مسلمان از من سوال می‌کنید. او همانند فرشاد احمدزاده رفته و از پرسپولیس خداحافظی کرده است. محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده برای من تمام شده‌اند و دیگر درباره این بازیکنان صحبت نخواهم کرد. من از آن‌ها بابت زحماتی که در طول دوران حضورشان در پرسپولیس کشیده‌اند تشکر می‌کنم اما دیگر درباره آن‌ها صحبت نمی‌کنم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه‌ درباره این که شاید تعداد بازیکنان جدا شده از پرسپولیس بیشتر شود؟ هم گفت‌: نگران نیستم، چرا که ۲۸ بازیکن در فهرست تیم داریم و خودم را درگیر سه یا چند بازیکنی که رفته‌اند نمی‌کنم.

برانکو ایوانکوویچ همچنین درباره قرعه‌کشی لیگ هجدهم هم، گفت‌: قرعه‌کشی خوبی بود و مشکلی از این بابت نداریم و بر اساس قرعه و برنامه سازمان لیگ برابر حریفان قرار خواهیم گرفت.

کد خبر 407106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =