همشهری آنلاین: یک عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید در جریان نطق خود نسخه کاملی از برجام را مجددا به هیئت رئیسه مجلس داد، این کار در واکنش به آتش زدن برجام در جلسه چهارشنبه هفته گذشته مجلس انجام شد.

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی، در جریان نطق امروز خود در جلسه علنی مجلس یک نسخه کامل از برجام به صورت مجلد شده را تقدیم به پزشکیان رئیس جلسه کرد و گفت: برجام مصوب رهبری و کل حاکمیت نظام است و مربوط به دولت خاصی نیست. این نسخه را تقدیم هیئت رئیسه می کنم تا همچنان مجلس از این سند بین‌المللی که مجموعه حاکمیت در جهان آن را امضا کردند، صیانت کند و از هرگونه تعرض مصون بماند. اکنون مجموعه نظام در تلاش برای تعیین تکلیف برجام است.

بعد از این صحبت های رحیمی تعداد بسیاری از نمایندگان با فریاد، احسنت احسنت گفتند. در مقابل نیز تعدادی از نمایندگان به نشانه اعتراض در مجلس فریاد می زدند.

ذوالنور رئیس کمیته هسته‌ای مجلس که روز چهارشنبه هفته گذشته( ۱۹ اردیبهشت ) با حضور در پشت تریبون کاغذی نمادین به نام برجام را آتش زد، درخواست بیان اخطار را دارد که علیرغم فریادهایش اجازه بیان اخطار را به او ندادند. در نهایت او به جایگاه هیئت رئیسه رفت و با رئیس جلسه صحبت کرد.

رحیمی بعد از نطقش مورد استقبال اکثریت اعضای فراکسیون امید قرار گرفت و تعدادی از آنها با او دیده بوسی کردند.

کد خبر 405309

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha