همشهری آنلاین: رده‌بندی و نتایج کامل مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی در تهران اعلام شد.

Wrestling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله نهایی پيكارهای انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و رقابت‌های جهانی 2018 مجارستان روزهای 19 تا 21 اردیبهشت در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

رده‌بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

  • کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- مهران رضازاده (مازندران) 3- فرهاد جلایی (تهران) 4- نادر حاج آقانیا (کرمان)


61 کیلوگرم: 1- باقر یخکشی (مازندران) 2- محمد رمضان‌پور (مازندران) 3- ایمان صادقی (مازندران) 4- محمد نامجومطلق (گیلان)


65 کیلوگرم: 1- حسن مرادقلی (تهران) 2- مهران نصیری (مازندران) 3- یونس امامی (تهران)


70 کیلوگرم: 1- نیما اشقاقی (مازندران) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 3- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی)


74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین‌خانی (تهران) 2- سعید داداش‌پور (تهران) 3- مسعود کمروند (مرکزی) 4- حامد رشیدی (کرمانشاه)


79 کیلوگرم: 1- امید حسن‌تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) 3- محمد زارعی (توابع تهران) 4- محمد متقی‌نیا (خراسان رضوی) 5- عزت‌اله اکبری (مازندران)


86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- کامران قاسم‌پور (مازندران) 3- احمد بذری (مازندران) 4- علیرضا کریمی (همدان)


92 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی (البرز) 2- رضا بیات (تهران) 3- ارشک محبی (کرمانشاه) 4- علی ابراهیمی (خراسان رضوی) 5- مهدی هدایتی (مازندران)


97 کیلوگرم: 1- علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 2- مجتبی گلیج (مازندران) 3- دانیال شریعتی‌نیا (همدان) 4- حسین رمضانیان (مازندران)


125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 2- یداله محبی (کرمانشاه) 3- جعفر شمس ناتری (گیلان)

 

  • کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم: 1- رضا خدری (البرز) 2- رامین باستانی (تهران) 3- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 4- امین مرادخانی (آذربایجان غربی)


60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی (خوزستان) 2- محمد فقیری (توابع تهران) 3- رضا عباسی (البرز) 4- بهروز ملکی (خوزستان)


63 کیلوگرم: 1- محسن حاجی‌پور (مازندران) 2- محمد نوربخش (تهران) 3- سامان عبدولی (خوزستان) 4- میثم دلخانی (فارس) 5- ایمان داودی (فارس)


67 کیلوگرم: 1- محمدرضا گرایی (فارس) 2- حامد تاب (خوزستان) 3- حسین اسدی (خوزستان) 4- کرامت عبدولی (خوزستان) 5- امین سوری (خوزستان)


72 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- فرشاد بلفکه (لرستان) 3- امین کاویانی‌نژاد (خوزستان) 4- اصغر عالی‌محمدی (خوزستان) 5- برومند اصلان (مرکزی) مجید خلیلی (قزوین)


77 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام (تهران) 2- محمدعلی گرایی (فارس) 3- رسول گرمسیری (خوزستان) 4- سیاوش دوستداریان (لرستان)


82 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- کیوان رضایی (فارس) 3- مهدی ابراهیمی (قم) 4- ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی)
87 کیلوگرم: 1- حسین نوری (البرز) 2- مهدی فلاح (تهران) 3- مهدی بالی (مازندران) 4- علی قیطاسی (قم)


97 کیلوگرم: 1- علی‌اکبر حیدری (قم) 2- امیرحسین حسینی (مازندران) 3- محمد بیرانوند (خوزستان) 4- محمد یگانه (ایلام) 5- امیرحسین میری (کرمانشاه)


130 کیلوگرم: 1- مهدی نوری (اردبیل) 2- شهاب قوره‌جیلی (تهران) 3- بهنام مهدی‌زاده (تهران) 4- پارسا نظری (فارس)

 

کد خبر 405194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار