همشهری آنلاین: اسامی نفرات شرکت‌کننده در مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان اعلام شد.

Wrestling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله نهایی پيكارهای انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و رقابت‌های جهانی 2018 مجارستان از روز چهارشنبه (19 ارديبهشت) و به مدت 3 روز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.


اسامی نفرات شرکت‌کننده در مسابقات روز نخست که رقابت‌های مقدماتی آن روز چهارشنبه و دیدارهای فینال آن عصر پنجشنبه برگزار می‌شود به شرح زیر است:

  • کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) مهران رضازاده (مازندران) فرهاد جلایی (تهران) نادر حاج آقانیا (کرمان)


65 کیلوگرم: یونس امامی (تهران) پیمان بیابانی (تهران) مهران نصیری (مازندران) حسن مرادقلی (تهران) سید احمد محمدی (مازندران)


74 کیلوگرم: سعید داداش‌پور (تهران) مصطفی حسین‌خانی (تهران) مسعود کمروند (مرکزی) حامد رشیدی (کرمانشاه)


86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) احمد بذری (مازندران) علیرضا کریمی (همدان) کامران قاسم‌پور (مازندران) حامد عاشق حسینی (تهران)


92 کیلوگرم: علی ابراهیمی (خراسان رضوی) علیرضا کریمی (البرز) مهدی هدایتی (مازندران) رضا بیات (تهران) ارشک محبی (کرمانشاه)

  • کشتی فرنگی:

60 کیلوگرم: کرامت عبدولی (خوزستان) رضا عباسی (البرز) محمد فقیری (توابع تهران) کیانوش غضنفریان (مازندران) بهروز ملکی (خوزستان) مهرداد مردانی (خوزستان)


67 کیلوگرم: امین کاویانی‌نژاد - حسین اسدی (خوزستان) محمدرضا گرایی (فارس) امین سوری (خوزستان) حامد تاب (خوزستان)


77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) رسول گرمسیری (خوزستان) محمد شربی نیازی (خوزستان) سیاوش دوستاریان (لرستان) پژمان پشتام (تهران)


97 کیلوگرم: علی‌اکبر حیدری (قم) امیرحسین میری (کرمانشاه) محمد یگانه (ایلام) محمد بیرانوند (خوزستان) امیرحسین حسینی (مازندران) سید مصطفی صالحی‌زاده (خوزستان)


130 کیلوگرم: شهاب قوره‌جیلی (تهران) مجید علیاری (تهران) پارسا نظری (فارس) مهدی نوری (اردبیل) بهنام مهدیزاده (تهران)

اسامی نفرات شرکت‌کننده در مسابقات روز دوم که رقابت‌های مقدماتی آن روز پنجشنبه و دیدارهای فینال آن عصر جمعه برگزار می‌شود به شرح زیر است:

  • کشتی آزاد:


61 کیلوگرم: ایمان صادقی (مازندران) باقر یخکشی (مازندران) محمد نامجومطلق (گیلان) محمد رمضان‌پور (مازندران)


70 کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری (مازندران) نیما اشقاقی (مازندران) محمدرضا سرگو (البرز) حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی)


79 کیلوگرم: امید حسن‌تبار (مازندران) علیرضا قاسمی (تهران) محمد زارعی (توابع تهران) محمد متقی‌نیا (خراسان رضوی) عزت‌اله اکبری (مازندران)


97 کیلوگرم: مجتبی گلیج (مازندران) اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) حسین رمضانیان (مازندران) علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) دانیال شریعتی‌نیا (همدان) رضا یزدانی (مازندران)


125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) جعفر شمس ناتری (گیلان) یداله محبی (کرمانشاه) امین طاهری (تهران)

  • کشتی فرنگی:


55 کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) رامین باستانی (تهران) جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) امین مرادخانی (آذربایجان غربی) رضا خدری (البرز)


63 کیلوگرم: محمد نوربخش (تهران) محسن حاجی‌پور (مازندران) میثم دلخانی (فارس) ایمان داودی (فارس) سامان عبدولی (خوزستان)


72 کیلوگرم: برومند اصلان (مرکزی) عرفان سعادتی‌فر (تهران) علی ارسلان (مازندران) اصغر عالی‌محمدی (خوزستان) فرشاد بلفکه (لرستان) مجید خلیلی (قزوین)


82 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی (قم) مهدی محمدزاده (مازندران) کیوان رضایی (فارس) ابوالفضل صاحبکاری (خراسان رضوی) یوسف قادریان (البرز)


87 کیلوگرم: حسین نوری (زنجان) سعید عبدولی (خوزستان) مهدی فلاح (تهران) مهدی بالی (مازندران) علی قیطاسی (قم) ایمان انصاری (تهران)

 

کد خبر 404882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار