زن جوان که به جرم آزار ۳ فرزند شوهرش در بندرماهشهر تحت تعقیب پلیس بود، دستگیر شد.

کودک آزاری

به گزارش ایرنا، در چند روز گذشته خبری از یک کودک آزاری منتشر شد که نشان می‌داد 3کودک یک خانواده در منزل مسکونی خود در شهرک طالقانی از توابع بندرماهشهر محبوس شده و توسط والدینشان مورد آزار و ضرب و جرح قرار گرفته‌اند.

فرماندار بندر ماهشهر در این رابطه به ایرنا گفت: در جریان این کودک‌آزاری دستگاه قضایی با جدیت و به سرعت ورود کرد و پدر خانواده که در روز اول اقرار به ارتکاب جرم کرده بود، دستگیر و راهی زندان شد. محسن بیرانوند افزود: نامادری نیز که تحت تعقیب قرار گرفته بود دوشنبه دستگیر شد و هم‌اکنون در بازداشت است.

وی در ادامه با بیان اینکه تحقیقات این پرونده در حال انجام است، خاطرنشان کرد: حکم پدر خانواده صادر نشده، به‌دلیل اینکه براساس شواهد موجود نامادری بی‌تقصیر نبوده و تا مشخص‌شدن دقیق جزئیات جرم، بررسی‌ها ادامه خواهد داشت. در همین حال دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر گفت: این کودک آزاری در روزهای گذشته به دادستانی گزارش شد که پس از آن بررسی‌ها شروع شد.

پدر خانواده در همان روز دستگیر و راهی زندان شد و نامادری کودکان هم تحت تعقیب قرار گرفت. پرونده در حال تکمیل نهایی است و تا به حال حکمی در این رابطه صادر نشده است. طبق اخبار منتشره 3دختربچه حدود 12، 9و 6ساله در منزل شخصی خانواده در حیاط خانه حبس شده و توسط پدر و نامادری خود مورد آزار و اذیت و ضرب و جرح قرار می‌گرفتند.

دست دختر بزرگ‌تر به وسیله چکش شکسته شده که پس از اطلاع همسایه ها؛ موضوع به نیروی انتظامی و فوریت‌های پزشکی اطلاع داده شده و مورد پیگیری قرار گرفت. این سه دختر بچه حاصل 2ازدواج پیشین پدر خانواده هستندکه مادر 2دختر (همسر دوم) فوت شده و مادر دختر سوم، پیش ازاین طلاق گرفته است.

روز گذشته برخی از مردم ماهشهر با در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی مقابل دادگستری این شهر تجمع کرده و خواهان برخورد دستگاه قضایی با عاملان این جرم مشهود و حمایت از کودکان شدند.

کد خبر 403775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار