همشهری آنلاین: عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع ساماندهی کوله بران مناطق مرزی کشور و پیگیری روند ارائه بیمه درمانی به آنها در این کمیسیون خبر داد.

کوله بران

به گزارش ایرنا، همایون یوسفی درتشریح دستور کار نشست یکشنبه، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار کرد: در این نشست موضوع ساماندهی کوله بران مناطق مرزی کشور مطرح شده و بندهایی که مربوط به این کمیسیون بود از جمله اقداماتی که باید در جهت بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی آنها صورت بگیرد، مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نهایت مقررشد تا بعد از اعمال تغییراتی در این بندها نسبت به رای گیری و تصویب آن اقدام شود.

وی ارایه گزارش سازمان هلال احمر از اقداماتی که در حوزه درمان سفرهای حج انجام داده‌اند را از دیگر موضوعاتی مطرح شده در کمیسیون بهداشت مجلس اعلام کرد.

به گزارش خانه ملت، عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست یادآورشد: در این نشست مسئولانی از حوزه مرزبانی، مسئول بخش حج و زیارت سازمان هلال احمر، تعدادی از مسئولان وزارت کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

کد خبر 402920

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار تندرستی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha