همشهری آنلاین: کتاب ملک سلطانی و نگین سلیمانی شامل پژوهش‌ها و جستارهایی درباره رسانه و سیاست و امنیت نوشته امیر دبیری مهر پژوهشگر علوم سیاسی از سوی انتشارات نقد فرهنگ منتشر شد.

انتشار کتاب ملک سلطانی و نگین سلیمانی

در این کتاب که با رهیافت بین رشته ای علوم سیاسی؛ علوم ارتباطات و مطالعات امنیتی ودفاعی تالیف شده است به موضوعاتی مانند: بازیگران نوین عرصه سیاست؛ بازیگران غیر رسمی موثر بر امنیت، رابطه رسانه و امنیت ملی، رابطه رسانه‌ها و هویت ملی، تاثیر کنش رسانه‌ای بر روابط بین‌الملل، تکنیک‌های عملیات روانی، تاثیر شبکه‌های ماهواره‌ای بر امنیت روانی و هویت جامعه ایرانی و... به روش تحلیلی پرداخته شده است.

با توجه به اینکه مطالب این کتاب در 10 سال اخیر و متناسب با نیازها و اقتضائات کشور و با رویکرد پژوهشی تالیف شده و در این اثر بطور یکجا عرضه می‌شود مخاطب اصلی این کتاب همه علاقمندان و دست اندکاران حوزه های سیاسی و رسانه‌ای و امنیتی کشور بویژه پژوهشگران‌، استادان و دانشجویان رشته‌های علوم سیاسی ، روابط بین‌الملل، علوم ارتباطات و علوم دفاعی و امنیتی هستند.

گفتنی است کتاب ملک سلطانی و نگین سلیمانی اولین کتاب از سری تاملات اندیشکده خرد است و کتابهای دوم و سوم نویسنده تحت عناوین (فرزانگی و جهان‌داری): درنگی درباره فرهنگ ، توسعه و روابط بین‌الملل و (خردمندی و پارسایی): تاملاتی درباره پیوندهای دین و سیاست و جامعه به زودی از سوی انتشارات نقد فرهنگ به بازار نشر عرضه خواهد شد.

این کتاب ملک سلطانی و نگین سلیمانی دومین اثر امیر دبیری مهر است که بعد از کتاب مولفه‌های فرهنگی گفتمان مقاومت که از سوی پژوهشگاه فرهنگ هنر و ارتباطات در سال 1391 منتشر شد، به بازار نشر ارایه می‌شود.

امیر دبیری مهر (1356) نویسنده و پژوهشگر؛ دانش آموخته علوم سیاسی با گرایش جامعه شناسی سیاسی در مقطع دکتری تخصصی (1389) است که از سال 1375 به نویسندگی و تحقیق در حوزه‌های فرهنگی و سیاسی اشتغال دارد. او همچنین مدیر اندیشکده خرد (www.dabirimehr.r) است.

گفتنی است عرضه عمومی این کتاب از سوی انتشارات نقد فرهنگ با قیمت پشت جلد 20 هزارتومان بعد از تعطیلات نوروزی خواهد بود اما علاقمندان به دریافت زودتر کتاب برای هماهنگی می‌توانند به شماره 09201052183 پیامک دهند یا با شماره 02176276748 تماس بگیرند. در صورت درخواست برای بیش از 5 نسخه تخفیف 20 درصدی برای متقاضی اعمال خواهد شد.

کد خبر 401349

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها