همشهری‌آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی اعلاک کرد توان انسانی و تجهیزات پلیس ۱۱۰ را افزایش داده‌ایم.

 سردار حسين اشتری، فرمانده ناجا در حاشیه همایش معاونین عملیات نیروی انتظامی که صبح چهارشنبه نهم اسفند در مقر مرکزی ناجا برگزار شد، با حضور درجمع خبرنگاران گفت: این همایش با هدف بررسی و مرور اجرای ماموریت‌ها در سال جاری و آمادگی و برنامه‌ریزی برای ماموریت‌ها در سال آینده و روزهای باقی مانده از سال برگزار شد.

فرمانده ناجا در پاسخ به سوال دیگر در مورد سرعت عمل پلیس ۱۱۰ و میانگین زمان حضور در محل نیز گفت: تاکید ما حضور در محل در کوتاه‌ترین زمان ممکن است در همین راستا توان انسانی و تجهیزات ۱۱۰ را افزایش دادیم اما ممکن است این روزند در برخی شهرها طولانی باشد که در این زمینه در حال انجام اقدامات لازم هستیم.

سردار اشتري با بیان این‌که در روزهای پایانی سال باید در موضوع‌هايی همچون ترافیک، چهارشنبه سوری، نوروز آمادگی‌های لازم را داشته باشیم ،گفت: همچنین توجه به این موارد و موارد دیگر در طول سال باید مد نظر قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا،فرمانده ناجا ارتقای توان عملیاتی و رزمی یگان‌ها را از دیگر موارد مورد تاکید در این جلسه برشمرد و گفت: در این زمینه نیز باید برنامه‌ریزی داشته و در مجموع بتوانیم در سال آینده توان عملیاتی خود را ارتقا دهیم و با ظرفیت بالاتر در خدمت مردم باشیم.

او در پاسخ به سوالی در باره چهارشنبه‌سوری و اقدام‌هاي پلیس اظهار کرد: نیروی انتظامی حتما با برنامه‌ریزی اقدام کرده و مانع از حرکت‌ افرادی خواهد شد که قصد ایجاد مزاحمت و خطر چه صوتی و انفجار برای خانواده‌ها را دارند.

اشتری با بیان این‌که پلیس در این ایام آمادگی لازم را دارد، درباره کشفیات مواد محترقه نیز گفت: امسال کشفیات پلیس در این حوزه نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته پیدا کرده است وطی روزهای آتی نیز به نظر میرسد کشفیات دیگری نیز داشته باشیم

او از مردم و کسبه خواست که در این ایام مراقبت بیشتری در مورد خرید و فروش مواد محترقه و به ویژه مواد محترقه دست‌ساز داشته و خانواده‌ها نیز ناظر بر رفتار فرزندانشان باشند.

کد خبر 399589

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار