همشهری‌آنلاین: نماینده فرودگاه مهرآباد اعلام کرد پروازهای این فرودگاه در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن کنسل انجام خواهد شد.

 ایمان‌پور، نماينده فرودگاه مهرآباد در کمیته انضباطی ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن که پیش از ظهر سه‌شنبه 17 بهمن در مقر پلیس راهور تهران برگزار شد، گفت: در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی پروازها در فرودگاه مهرآباد بدون مشکل خاصی انجام می‌شود و این پروازها کنسل نخواهند شد.

به گزارش ایسنا، ايمان‌پور با بیان این‌که پیشنهاد می‌کنیم مسافران در این روز با خودرو شخصی به فرودگاه نیایند، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که مسافران با آن روبه‌رو هستند، رسیدن با تاخیر به دلیل انسداد برخی از مسیرهاست که در همین راستا ما توصیه کردیم کانترها را با تاخیر ببندند. همانطور که می‌دانید کانترها دو ساعت قبل از پرواز باز و حدود نیم ساعت قبل از پرواز بسته می‌شوند. ما توصیه کردیم این زمان کمی تغییر کند تا افرادی که ممکن است با تاخیر به محل برسند از پرواز جا نمانند اما مسافران نیز باید زودتر از منزل خارج شوند و خود را به فرودگاه برسانند.

ایمان پور با بیان این‌که از تاکسیرانی نیز خواسته‌ایم سرویس‌های خود را ساماندهی کند تا مسافران دچار مشکل نشوند، گفت: فرودگاه مهرآباد روزانه حدود ۴۰۰ پرواز دارد و ما امیدواریم با تمهیدات پیش‌بینی‌شده این پروازها به‌خوبی انجام شود.

کد خبر 397592

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار