همشهری آنلاین: جواد خیابانی با اشاره به ناراحتی برانکو از سوال‌های وی در خصوص استقلال گفت سوالم از برانکو اشتباه بود و عذرخواهی می‌کنم.

جواد خیابانی

به گزارش "ورزش سه"، پس از اتمام بازی تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی سرمربی تیم پرسپولیس در گفتگوی تلویزیونی حاضر شد تا پاسخگوی سوالات جواد خیابانی، مجری و گزارشگر تلویزیون باشد.

یکی از مسائلی که خیابانی در گفتگو با برانکو مطرح کرد این بود که با اوج گیری تیم استقلال در نیم فصل دوم، آبی‌های پایتخت مانند پرسپولیس در لیگ مدعی می‌شوند و پرسپولیسی‌ها حضور این تیم را در قامت یک مدعی کنار خود احساس می‌کنند.

برانکو در واكنش به اظهارات خياباني را طرفدار استقلال خواند و گفت: استقلال مورد بحث من نیست و درباره این تیم صحبتی نمی‌کنم.

برانکو در تمرین امروز پرسپولیس هم اظهار داشت: من قبول می‌کنم خیابانی طرفدار استقلال است ولی ما تا وقتی خوب کار می‌کنیم به هیچ تیمی فکر نخواهیم کرد.

اما جواد خیابانی امروز در گفت و گو با "ورزش سه" از سرمربی پرسپولیس بابت این سوءبرداشت عذرخواهی کرد. گزارشگر مطرح تلویزیون در این باره خاطرنشان کرد: حق با برانکو است. سوال من اشتباه بود و به همین دلیل از او عذرخواهی می‌کنم.

او افزود: من استقلالی نیستم و اتفاقا مربیان باشخصیتی مثل برانکو را دوست دارم. واقعیت این است که برانکو و شفر هر دو در فوتبال ما تاثیرگذار بوده اند و از این بابت من برای آنها احترام خاصی قائلم.

کد خبر 394136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار