سه‌شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
۰ نفر

همشهری آنلاین: شست چالش نهنگ آبی با حضور و سخنرانی جمعی از استادان و فعالان جامعه‌شناس، روانشناس و علوم ارتباطات برگزار می‌شود.

نشست نهنگ آبی

به گزارش ماهنامه مدیریت ارتباطات، دکتر محمد سلطانی‌فر، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و تحقیقات با اعلام این مطلب افزود: چالش نهنگ آبی، عنوان یک بازی در فضای مجازی است که در ماه‌های اخیر و به ویژه پس از خودکشی دو دختر نوجوان در اصفهان، نگرانی‌های زیادی را در بین خانواده‌ها ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه در این نشست از زوایای مختلف اجتماعی و ارتباطی به چالش نهنگ آبی پرداخته خواهد شد ادامه داد: فضای مجازی واقعیت غیر قابل انکار است که زندگی با کیفیت در آن نیازمند آگاهی و آموزش مستمر می‌باشد. استاد علوم ارتباطات افزود: تنها راه مصونیت خانواده‌ها و جامعه از خطرات و آسیب‌های فضای مجازی، ارتقای سواد و مهارت‌‌های بکارگیری ابزار فناورانه است.

گفتنی است در این نشست که به همت دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی و با مشارکت انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی ایران، انجمن جامعه‌شناسی ایران، روزنامه نوآوران و ماهنامه مدیریت ارتباطات برگزار خواهد شد دکتر بخارایی، دکتر بنی‌هاشمی، سرهنگ بیابانی، دکتر سلطانی‌فر و زهره دلگشا به بررسی چالش نهنگ آبی خواهند پرداخت.

نشست یاد شده از ساعت ۱۴ لغایت ۱۷ تاریخ ۱۲ آذر در سالن علامه جعفری دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود و حضور در آن آزاد است.

کد خبر 390783

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار