مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از تداوم هوای سالم در پایتخت خبر داد و گفت: شرایط کیفی هوای سالم تا فردا ادامه می‌یابد.

تداوم هوای سالم در تهران

به گزارش ايسنا، حسین شهبازی اظهار کرد: نتایج پیش‌بینی کیفیت هوای تهران بر برقراری شرایط کیفی هوای سالم در روز جاری (یکشنبه) دلالت کرده و انتظار می‌رود تا روز دوشنبه وضعیت کیفی هوای بیش‌تر مناطق شهر تهران همچنان در شرایط سالم قرار داشته باشد.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به وضعیت جوی تهران تاکید کرد: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از کاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز نسبت به دیروز است و در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می‌رود.

به گفته شهبازی با تداوم روند کاهشی میزان ناپایداری جوی طی فردا از سرعت باد کاسته و تنها در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه پیش‌بینی می‌شود. این شرایط در روز سه‌شنبه کمابیش ادامه خواهد داشت.

او افزود: دمای تهران طی دو روز آینده افزایش نسبی خواهد یافت.

وی در پایان گفت: شاخص کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۴ و در شرایط سالم بود و اکنون پایتخت با شاخص ۶۵ همین شرایط را تجربه می‌کند.

کد خبر 390624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار