همشهری آنلاین: سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه اخیر این هیئت را تشریح کرد.

به گزارش تسنیم، محمد‌جواد جمالی‌نوبندگانی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه اخیر این هیئت، اظهار داشت: در این جلسه از آقای محمد‌رضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و حمد‌الله کریمی نماینده بیجار در پارلمان  برای حضور در این جلسه دعوت به‌عمل آمده بود.

وی با بیان اینکه در جلسه گذشته هیئت (چهارشنبه 10 آبان) پرونده شکایت از محمدرضا پورابراهیمی برای رسیدگی بیشتر به قوه قضائیه فرستاده شده بود، افزود: پورابراهیمی در این جلسه حاضر شد و در این باره توضیحات و مدارکی را به هیئت ارائه داد.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، تصریح کرد: در مرحله تجدید نظر اعضای هیئت به این نتیجه رسیدند که سخنان پورابراهیمی به‌خلاف وظایف نمایندگی نبوده است.

جمالی با ابراز اینکه هیئت نظارت از آقای حمدالله کریمی نماینده بیجار نیز دعوت کرده بود تا در آخرین جلسه هیئت حضور داشته باشد، گفت: در این جلسه شکوائیه نیروی انتظامی برای وی قرائت شد و نماینده بیجار نیز توضیحات لازم را درباره آنچه در آن روز اتفاق افتاده بود به اعضای هیئت ارائه داد.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان تصریح کرد: مقرر شد تا اعضای هیئت در جلسه آتی تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

به گزارش تسنیم، حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار در مجلس چندی پیش (مرداد ماه) با یکی از مأموران نیروی انتظامی در فرودگاه مهرآباد تهران درگیر شده بود که منجر به شکایت نیروی انتظامی از این نماینده مجلس شد.

 

کد خبر 389983

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha