همشهری آنلاین: معاون فناوری و اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی گفت: اطلاع رسانی آخرین اخبار مربوط به اربعین از طریق اپلیکیشن موبایلی به کاربران ارائه می شود.

به گزارش مهر، سردار احمد دولتخواه گفت: معاونت فناوری و اطلاعات ناجا پیگیر اپلیکیشن های موبایلی است، در حال حاضر یک اپلیکیشن موبایلی آماده کرده ایم تا بتوانیم خدمتگزاران خوبی برای زائران اربعین حسینی (ع) باشیم.

معاون فناوری و اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی اضافه کرد: اپلیکیشن موبایلی آماده شده را به معاونت اجتماعی ارائه کرده ایم تا پس از بررسی و نظر دهی آن را به بهره برداری برسانیم.

وی با اشاره به اینکه در قالب این اپلیکیشن موبایلی می‌توان یک سری سرویس هایی را به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) ارائه داد، بیان کرد: در قالب ارائه و دسترسی زائران به این اپلیکیشن موبایلی، آنها می‌توانند به آخرین اخبار و اطلاعات دسترسی پیدا کنند و همینطور سرویس‌هایی که مشمولان و دانشجویان را از آخرین وضعیت خروج از مرز آگاه می‌کند و یا از مسیرهای تردد آگاهی یابند و همین طور اطلاعاتی مربوط به موکب‌ها و مجموعه‌های خدمات رسانی مانند: اورژانس ها ، بیمارستان ها و ایستگاه هایی که به نوعی در ارتباط با مأموریت اربعین است، آگاهی می‌یابند.

دولتخواه خاطر نشان کرد: در کل می‌توان گفت که در قالب این اپلیکیشن موبایلی اطلاع رسانی آخرین اخبار به كاربران ارائه مي‌شود که امیدواریم با استفاده از آن بتوانیم خدمات رسانی جدید و مناسب‌تری به زائران ابا عبدالله الحسین ( ع ) داشته باشیم.

کد خبر 386995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار