همشهری آنلاین: وزیر بهداشت در پیامی با گرامیداشت روز داروساز، داروسازان کشور را به عنوان رکنی اساسی در حوزه سلامت و پیام آوران سلامتی عنوان کرد که با علم و دانش خود بر زخم‌های مردم مرهم می‌گذارند.

وزیر بهداشت

به گزارش وبدا، متن پیام دکترسيد حسن هاشمی که آن را با عنوان " روزی برای پاسداشت پیام آوران سلامتی" در صفحه شخصی خود منتشر کرده به شرح زیر است:

پنجم شهریور نه فقط روز بزرگداشت محمدبن زکریای رازی، شیمیدان بزرگ ایرانی، که روزی است برای ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه تحقیق و پژوهش و همه آنهایی که دانش و تجربه و عمر خویش را وقف خدمت به مردم کرده و می‌کنند.

و چه فرصت نیکویی است این روز، برای گرامیداشت مقام داروسازان عزیز کشور که نه تنها به عنوان رکنی اساسی در حوزه سلامت و پیام آوران سلامتی، با علم و دانش خود بر زخم های مردم مرهم می گذارند، بلکه نقشی جدی در تولید، اشتغال و اقتصاد میهن ایفا می‌کنند.

این روز را به تمامی همکاران داروسازم تبریک می‌گویم و امیدوارم با توکل به پروردگار متعال، توجه بیشتر به حوزه‌های مختلف دانش و همت و کوششی فزون‌تر، بتوانند داروسازی کشور را بیش از پیش رونق داده و آوازه این حرفه را به خارج ازمرزهای میهن گسترش دهند.

سيد حسن هاشمي

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

کد خبر 380399

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار تندرستی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها