همشهری آنلاین: فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به دو مولفه قدرت در این نیرو گفت: نخستین مولفه پرقدرت نیروی زمینی، یگان بالگردی و دومین مولفه قدرت آن توپخانه نزاجا است.

کیومرث حیدری

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری این مطلب را در جمع فرماندهان، مسئولین و کارکنان پایور مرکز آموزش توپخانه اصفهان عنوان کرد و گفت: نیروی زمینی ارتش با ایجاد یگان های واکنش سریع و متحرک هجومی، آمادگی رزمی و دفاعی خود را در سطح بسیار خوبی افزایش داده است.

وی به اهداف اصلی نیروی زمینی اشاره کرد و گفت: تلاش برای ارتقای تحرک و کارآمدی یگان ها به منظور پاسخ گویی به نیازهای عملیاتی روز از جمله اهداف نزاجا است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: برنامه های نیروی زمینی ارتش در سه محور ولایت مداری، ولایت محوری، عدالت محور و شایسته سالاری استوار است. فرماندهی معظم کل قوا(حفظه الله) در مورد کتابچه بازنگری در تغییر ساختار و سازمان نیروی زمینی فرمودند: من این کتابچه را خواندم، نهاد این کتابچه در چهارچوب و ذهن من تنظیم شده است.

امیر سرتیپ حیدری افزود: در طرح لبیک ما به دنبال چهار هدف انضباط یگان ها، ارتقای معیشت کارکنان و منزلت اجتماعی آن ها، ارتقای توان رزمی یگان های تابعه و رسیدگی به مشکلات کارکنان و تکریم آن ها هستیم.

وی توضیح داد: نیروی زمینی با توجه به نیاز یگانی خود در زمینه بالگردی برنامه ها و طرح های خوبی را در دستور کار خود قرار داده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: مولفه مهم دیگر نیروی زمینی ارتش به واسطه تهدیدات منطقه ای و همچنین بالا بردن آمادگی رزمی در بخش توپخانه ای است که با دارا بودن نیروی انسانی مجرب و تجهیزات مطلوب سعی داریم قدرت توپخانه ای را افزایش دهیم و تاکنون موفقیت های بزرگی به دست آورده ایم.

کد خبر 379634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار