پسر جوانی که در جریان درگیری با پسر دایی‌اش در خانه پدربزرگ، وی را به قتل رسانده بود به‌زودی در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.

روز 13فروردين‌ماه سال 95پسر جواني كه در جريان درگيري در خانه پدربزرگش در لواسان از ناحيه شكم به‌شدت مجروح شده بود به بيمارستان منتقل شد. او دچار خونريزي شديدي شده بود و پزشكان تلاش زيادي براي نجاتش انجام دادند اما سرانجام وي بعد‌از‌ظهر همان روز تسليم مرگ شد.

به‌دنبال اين حادثه تلخ با شكايت پدر متوفي تحقيقات پليس درخصوص اين درگيري مرگبار آغاز شد. شواهد نشان مي‌داد عامل اين قتل خانوادگي پسر عمه مقتول است. آنها بر سر درست‌كردن جوجه‌كباب با يكديگر درگير‌ شده بودند و متهم با تكه‌اي شيشه به شكم مقتول ضربه زده بود. پدر مقتول در اين‌باره گفت: روز سيزده‌بدر همه به خانه پدرم رفته بوديم. پسر من و پسر خواهرم با هم وسايل درست‌كردن جوجه‌كباب را خريدند و همه‌‌چيز به خوبي پيش مي‌رفت تا اينكه چند ساعت بعد از صرف ناهار پدرم، خواهرزاده‌ام را صدا كرد و مبلغي كه او براي خريد جوجه كباب هزينه كرده بود را به او داد.

همين كار باعث شد پسرم پيش پدرم برود و به او اعتراض كند چون او هم مبلغي از هزينه را داده بود. وقتي او مشغول صحبت كردن با پدربزرگش بود، خواهرزاده‌ام جلو رفت و او را هل داد و از خانه بيرون كرد. او در ادامه در خانه را به رويش بست. اين مرد ادامه داد: پسرم مي‌خواست از روي در وارد شود كه شيشه بالاي در شكست اما خواهرزاده‌ام تكه‌اي شيشه برداشت و با آن ضربه‌اي به شكم پسرم زد و او را مجروح كرد. ما خيلي زود او را به بيمارستان منتقل كرديم اما چند ساعت بعد فوت شد.

در اين شرايط متهم به قتل كه 24سال دارد، بازداشت شد اما قتل پسر دايي‌اش را انكار كرد. او گفت: ما همه در خانه پدربزرگ جمع شده بوديم كه اين اتفاق افتاد. مقتول به‌خاطر اينكه پدربزرگ به او پولي نداده بود، اعتراض كرد و با لحن بدي صحبت كرد. من هم در حمايت از پدربزرگم با او درگير شدم و از خانه بيرونش كردم. او مي‌خواست از روي در خانه وارد شود اما شيشه شكست و شكمش زخمي شد. بعد از اين حادثه من به كلانتري رفتم و از او شكايت كردم. اگر من در مرگش نقش داشتم هيچ‌وقت با پاي خودم به كلانتري نمي‌رفتم.

اظهارات متهم در حالي بود كه هنوز به درستي معلوم نبود در اين درگيري خانوادگي چه اتفاقي افتاده است. از سويي پدر مقتول اصرار داشت كه خواهرزاده‌اش با شيشه به پسرش حمله كرده و او را به قتل رسانده و از سوي ديگر پدربزرگ مدعي بود كه صحنه درگيري را نديده و اين ماجرا يك اتفاق بوده است. با وجود اين تحقيقات ادامه يافت تا اينكه سرانجام پرونده با صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري يك استان تهران فرستاده شد و قرار است به‌زودي متهم به اتهام قتل پسر دايي‌اش توسط 3قاضي عالي‌رتبه محاكمه شود.

کد خبر 375566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار