همشهری آنلاین: درگیری خانوادگی در روستای باولک منطقه عشایری قمش از توابع بخش کچی شهرستان ملکشاهی منجر به کشته شدن پنج عضو یک خانواده شد و قاتل به کوه‌های اطراف روستا گریخته است.

قتل

به گزارش ایلنا، بر اثر تیراندازی با اسلحه جنگی در این روستا سه زن و دو مرد (پدر، همسر و سه فرزند) از اعضای یک خانواده روستایی کشته شدند و قاتل نیز از محل متواری و به کوه‌های اطراف گریخت.

بلافاصله پس از این حادثه عوامل نیروی انتظامی و قضایی به منظور ایجاد امنیت، جلوگیری از ادامه درگیری، بررسی علت این حادثه و همچنین دستگیری قاتل در روستای باولک مستقر شدند.

برخی شاهدان عینی می‌گویند بهانه اين درگیری، حق آبه کشاورزی و برخی دیگر مسایل خانوادگی بود. حادثه‌ای که در آن قاتل اعضای یک خانواده را به رگبار بست و سپس متواری شد.

پدر خانواده به همراه همسر و دو نفر از فرزندانش در دم کشته شده و دو فرزند او نیز زخمی شدند که یکی از آنها بدلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت تا شمار کشته شدگان به پنج نفر برسد.

هم اکنون تلاش نیروهای انتظامی برای دستگیری قاتل که به کوه‌های اطراف روستای باولک گریخته است ادامه دارد و پلیس مصمم است تا بسرعت این فرد قاتل را دستگیر کند.

کد خبر 375501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار