همشهری آنلاین: رئیس جمهور آمریکا با انتقاد از عدم همکاری حزب‌های جمهوری‌خواه و دمکرات با وی گفت سیستم حکومتی این کشور دارای اشکال است/

ترامپ

به گزارش جماران، رئیس جمهور آمریکا در گفتگوی اختصاصی با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز ضمن انتقاد از سیستم حکومتی کشورش همچنین از همکاری نکردن دو حزب عمده آمریکا ، دموکراتها و جمهوریخواهان با یکدیگر اعتراض کرد.

پیت (Pete) مجری شبکه تلویزیونی فاکس نیوز در خصوص طرح سلامت جمهوری خواهان از رئیس جمهور آمریکا پرسید: بزرگترین مقاومت در برابر دستور کار شما [طرح بهداشت و سلامت] چه چیزی بود؟ دموکرات‌ها، اخبار جعلی رسانه‌ها و یا درز اطلاعات به بیرون؟

ترامپ در پاسخ گفت: مشکل اصلی را در سیستم امور می‌بینم. وقتی به کل سیستم نگاه می‌کنم، اتفاقات خیلی بدی را می‌بینم که در حال رخ دادن است. یکی از مشکلات این است که دموکرات‌ها و جمهوری خواهان با یکدیگر همکاری‌نمی کنند، من آغوش خود را به روی آنها باز کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد. دموکرات‌ها و جمهوری خواهان تا حد خصومت و دشمنی با یکدیگر می‌جنگند، این اتفاقی است که در طی سال‌های طولانی ادامه داشته و دارد. برای مثال می‌توانم به طرح سلامت اشاره کنم، نمی‌دانم چرا دموکرات‌ها و جمهوری خواهان به نتیجه‌ای نمی‌رسند که همه از آن خوشحال باشند، فقط با یکدیگر می‌جنگند. تنها درباره مقاومت می‌شنویم، من هیچ گاه چنین چیزی نشنیده بودم: مقاومت کردن.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه افزود: شومر را به یاد بیاورید، تنها از لایحه طرح سلامت انتقاد می‌کرد و مرتب از آن ایراد می‌گرفت، اما خودش هیچ پیشنهاد و طرحی ندارد. از لایحه‌ای انتقاد می‌کرد که نمی دانست محتویات آن چیست. فقط از مقاومت حرف می‌زنند و این امر وحشتناکی است. تمام دل‌مشغولی آنها [دموکرات‌ها] این است که به یکدیگر می‌گویند بیایید با یکدیگر متحد شویم و مقاومت کنیم! تقریباً و به مرور به مانع‌تراشان بدل شده‌اند! این اتفاق خوشایندی برای مردم آمریکا نیست.

کد خبر 374308

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha