حمله خونین دستفروشان به مأموران انضباط شهری در منطقه تجریش باعث مجروح شدن ۵ نفر از آنها شد.

اين اتفاق هولناك روز سه‌شنبه رخ داد. آن روز تعدادي از كسبه و ساكنان تجريش در تماس با شهرداري از حضور و سدمعبر دستفروشان در اين منطقه گلايه و شكايت كردند و به‌دنبال آن تيمي از مأموران انضباط شهري براي سامان دادن به آنها راهي منطقه شدند. اما زماني كه شهربانان شهرداري قصد داشتند سدمعبر را رفع و دستفروشان را به محل ديگري هدايت كنند، مورد حمله هولناك آنها قرار گرفتند.

در اين ميان عده‌اي از مهاجمان با استفاده از قمه، چاقو و زنجير به ضرب و شتم مأموران شهرداري پرداختند و آنها را به‌شدت مجروح كردند طوري كه 5نفر از شهربانان شهرداري بر اثر جراحات وارده به بيمارستان منتقل و 3نفر از آنها راهي اتاق عمل شدند. به گفته ابوالقاسم چيذري، مديرعامل شهربان شهرداري تهران، وقتي با اغراض سياسي و انتخاباتي از دستفروشان حمايت مي‌شود، تبعات آن منجر به درگيري‌هايي مي‌شود كه تاوانش را نيروهاي انضباط شهري بايد بدهند.

وي ادامه داد: متأسفانه حمايت نابجا از دستفروشان باعث جسارت و رفتار خشن آنها با شهربانان شهرداري شده و اين در حالي است كه حاصل ناكارآمدي دولت در ايجاد اشتغال و حل معضل بيكاري را بايد نيروهاي انضباط شهري بدهند.

کد خبر 372004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار