همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل ارتش، قدرت بازدارندگی را عامل اقتدار ایران دانست و گفت: آمادگی همیشگی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح کشور یکی از مهم ترین عوامل تأمین آرامش و امنیت روانی مردم است.

احمدرضا پوردستان

به گزارش روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در بازدید از پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دل حامد این مطلب را در جمع کارکنان این پایگاه عنوان کرد و گفت: کارکنان پایگاه‌های مرزی کشور برای کنترل امنیت کشور اقدامات مهمی انجام می‌دهند که شایسته تقدیر است.

وی اضافه کرد: شما در خط مقدم کارهای مهمی را انجام می‌دهید و خدمت شما در این منطقه برای امنیت کشور بسیار اهمیت دارد چرا که در قبال این کار با ارزش شما، مردم آرامش دارند و دشمن از همین فداکاری شما هراس جدی دارد.

جانشین فرمانده کل ارتش، آمادگی نیروهای مسلح و حضور ملت در صحنه را از عوامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد و افزود: آمادگی همیشگی شما سرمایه مهمی برای کشور است که نتیجه آن به دست آوردن آرامش و امنیت روانی برای مردم است به نحوی که وقتی مردم صدای هواپیماهای شما را می‌شنوند امنیت روان پیدا می‌کنند.

امیر سرتیپ پوردستان ادامه داد: شما در همه حال باید آماده باشید و آماده بودن٬ دمیده شدن خون در یک نیروی نظامی است که برکات زیادی دارد و اولین برکت آن اعتماد به نفس است تا در هر شرایطی که به ما مأموریت بدهند با قوت و قدرت آن را به نحو احسن انجام می‌دهیم.

وی قدرت بازدارندگی نیروهای نظامی را عامل اقتدار ایران دانسته و افزود: در شرایط کنونی و تحریم هایی که علیه ملت ما وجود دارد نیروهای متخصص ما وظیفه سنگین تری را بر عهده دارند و یکی از نیروهای پیش قدم در این عرصه نیروی هوایی است.

کد خبر 371738

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی