همشهری آنلاین: دبیر کل حزب‌الله لبنان به اظهارات اخیر وزیر دفاع عربستان علیه ایران و مسأله مهدویت واکنش نشان داد.

نصرالله

به گزارش ایسنا، محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان در گفت‌وگوی اخیرش با شبکه الأخباریه مدعی شد که با ایران نمی‌توان گفت‌وگو کرد. ایران معتقد به ظهور امام زمان (عج) است و در حال زمینه‌سازی برای ظهور و تسلط بر تمام جهان اسلام است.

بنا بر این گزارش به نقل از سی‌.ان.ان عربی، سیدحسن نصرالله، دبیر کل حزب‌الله لبنان در مراسم سخنرانی اولین سالگرد شهادت مصطفی بدرالدین، یکی از فرماندهای حزب‌الله در سوریه گفت: محمد بن سلمان می‌گوید که مشکلش سیاسی نیست و وارد یک جنگ دینی و عقیدتی شده اما حقیقت این چنین نیست.

وی در واکنش به اظهارات بن سلمان در مورد ظهور امام زمان (عج) گفت: به اعتقاد تمام مسلمانان حضرت مهدی (عج) ظهور خواهد کرد و ظهور ایشان در مکه مکرمه خواهد بود و زمانی که ظهور می‌کنند، هیچ پادشاه ظالم و فاسدی باقی نخواهد ماند و زمین مملو از عدل و داد خواهد شد و نه تو (بن سلمان) نه فرزندان و نوه‌هایت نمی‌توانید این تقدیر الهی را تغییر دهید.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در مورد سفر ترامپ به عربستان گفت: در این سفر در مورد مسأله فلسطین و اسرای آن بحث نخواهد شد، بلکه بحث در مورد سوریه و عراق خواهد بود، بنا بر این بدون هیچ ترسی منتظر خواهیم ماند تا ببینیم به چه نتیجه‌ای می‌رسند.

وی افزود: در سال 1996 تمام جهان به شرم‌الشیخ آمد و تصمیم گرفتند تا جنبش‌های مقاومت را محو کنند و در آن روز ما را تهدید به نابودی کردند اما در نتیجه فرمانده بدرالدین پیروز میدان شد.

سیدحسن نصرالله در مورد سوریه گفت: دولت سوریه و هم‌پیمانانش یعنی تهران، مسکو و حزب‌الله بیش از هر زمان دیگری بر سر مسأله سوریه توافق دارند.

کد خبر 369711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار