همشهری آنلاین: حسن روحانی رقبای خود را دعوت کرد تا همان حرفهایی که در جلسات خصوصی زدند را به مردم آشکارا بگویند.

روحانی

به گزارش ایسنا، حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری که در جمع هواداران خود در ورزشگاه شیرودی سخن می‌گفت خطاب به منتقدان ورقبای انتخاباتی خود گفت: شما توصیه تان در سال اول دولت این بود که ١٦ اذر را آزاد نگذارید، شما همیشه به دانشگاه به عنوان تهدید نگاه کردید.

روحانی خطاب به رقبای خود افزود: لطفا همان حرف‌هایی که در جلسات خصوصی زدید به مردم آشکارا بگویید، مگر هر روز فشار نیاوردید که اشتغال زنان باید متوقف شود. شما برگردید به بخش نامه‌های جنسیتی خودتان نگاه کنید، شما یک بار دیگر به احکامی که صادر کردید نگاه کنید.

وی ادامه داد: کارنامه ما روشن است، ما تبعیض جنسیتی را نمی‌فهمیم، ما ظلم جنسیتی را نمی‌پذیریم.

روحانی تاکید کرد: مردم ما راه خود را انتخاب کردند و از این مسیر بازنمی‌گردند، شعار ما روشن است آزادی می‌خواهیم، ما آزادی سیاسی و اجتماعی، بیان و تفکر می‌خواهیم، آزادی انتخاب تفریح برای ساعات فراغت می‌خواهیم، ما آزادی برای نوع اشتغال و شغلمان می‌خواهیم.

این کاندیدای ریاست جمهوری با تاکید کرد : ما به دنبال امنیت واقعی و جامعه امن هستیم، ما فضای امنیتی نمی‌خواهیم، ما جامعه چند درصدی نمی‌خواهیم، ما ایران صد در صدی هستیم، ما قانون را برای همه دستگاه‌ها می خواهیم ما نهاد‌های استثناء شده از مالیات نمی‌خواهیم.

کد خبر 369528

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار