همشهری آنلاین: مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: مردم بارها ثابت کرده‌اند که در حماسه‌هایی همچون انتخابات ریاست جمهوری حضور پرشور از خود نشان می‌دهند و همین موضوع باعث یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب شده است.

یعقوب سلیمانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار پاسدار یعقوب سلیمانی تاکید کرد: ملت ایران اسلامی،بایستی درانتخابات ریاست جمهوری، دقت و حساسیت زیادی به خرج دهند و با تحقیق و بررسی، به اصلح ترین گزینه رای دهند.

وی افزود: یقینا مردم می توانند با شناسایی لیست (فهرست)ها و ائتلاف های مطمئن و تحقیق و بررسی به اصلح ترین گزینه رای دهند.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو تاکید کرد: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح یک الزام است.

مسئول اردویی بسیج گفت: امروز انقلاب اسلامی در یک برهه حساسی قرار دارد و در یک مسیر صعودی در حال حرکت است که لازمه تداوم و دوام این سیر سعودی انقلاب، انتخاب کارگزارانی است که با روحیه انقلابی و جهادی حرکت کنند.

سلیمانی گفت: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم و باید تلاش کنیم افرادی بر کرسی‌های مسئولیت بنشینند که بتوانند حرکت رو به جلوی انقلاب را با شتاب بیشتری ادامه دهند.

کد خبر 369106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار