همشهری آنلاین: صدف صادق وزیری با کسب سومین عنوان قهرمانی به کار خود در مسابقات بین‌المللی تنیس جوانان پایان داد. ‌

Tennis Poster

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تتیس، در ادامه رقابت‌های بین‌المللی تنیس جوانان، صدف صادق وزیری با رسیدن به مرحله نهایی در فینال به مصاف حریفی از ازبکستان رفت.

در آخرین روز پيكارهاي بخش انفرادی و دو نفره دختران، صدف صادق وزیری و یولیا کیم از ازبکستان به مصاف یکدیگر رفتند که با انصراف تنیسور حریف، این دیدار به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

در بخش دختران صادق وزیری با قرار گرفتن در جایگاه نخست به سومین قهرمانی خود در این رقابت‌ها دست پیدا کرد، نماینده ازبکستان در جایگاه دوم ایستاد و تنیسورهایی از ترکیه و آمریکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در بخش دو نفره نیز صدف صادق وزیری به همراه هم تیمی خود از ترکیه در فینال به مصاف زوج ازبکستان و روسیه رفتند و با شکست (1-6 و 2-6) صاحب عنوان نايب قهرمانی شدند.

این رقابت‌ها در بخش پیران نیز برگزار شد و در پایان و در بخش انفرادی نمایندگان فیلیپپین و ترکیه با برتری مقابل حریفان خود به فینال رسیدند و در بخش دو نفره تیم ایران متشکل از سینا مقیمی و امیرمحمد ادب‌جو با پیروزی (5-7 و 2-6) مقابل تیم کیا کهنمویی از ایران و نماینده ترکیه به فینال راه یافتند و در این مرحله نمایندگان ترکیه با شکست تنیسورهای مالزی و فیلیپین حریف نمایندگان کشورمان شدند.

این مسابقات به مدت یک هفته در دو بخش دختران و پسران به میزبانی مجموعه ورزشی 22 بهمن اصفهان برگزار می‌شود.

 

کد خبر 368729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار