همشهری آنلاین: مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: موج بارشی طی دو روز آینده برخی نقاط کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

باران

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به وضعیت جوی کشور اظهار کرد: امروز (شنبه 21 اسفند)، در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، به تدریج سواحل غربی و مرکزی خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی رگبار باران، رعد و برق ، وزش باد شدید موقت، در نقاط مستعد بارش تگرگ و در نقاط کوهستانی و سردسیر بارش برف پیش‌بینی می‌شود..

به گفته وظیفه، سامانه بارشی روز یکشنبه 22 اسفند، سبب بارش پراکنده در برخی نقاط شمال شرق، شرق و دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی خواهد شد و سپس از کشور خارج می‌شود.

وی اظهار کرد: روز دوشنبه 23 اسفند، مجددا موج بارشی دیگری نیمه غربی و به تدریج نواحی مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز را تحت تاثیر قرار خواهد داد و سبب رگبار باران، رعد و برق و وزش باد خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت جوی استان تهران در روزهای آینده گفت: آسمان تهران در روز یکشنبه 22 اسفند، نیمه ابری، بارش پراکنده، وزش باد، به تدریج کاهش ابر، گاهی وزش باد شدید 15 و 4 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه 23 اسفند، کمی ابری، گاهی وزش باد، در بعدازظهر ابری، به تدریج بارش باران، گاهی رعد و برق با بیشینه و کمینه دمای 17 و 6 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 364674

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار محیط زیست

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار