همشهری آنلاین:ژ سرمربی استقلال خوزستان با بیان اینکه مدتی است مخارج تیم را دیگران می‌دهند گفت پولی برای آمدن به تهران و بازی با پرسپولیس نداریم.

پورموسی

به گزارش رسانه‌های ورزشی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: قرار بود شنبه ( 14 اسفند) یک میلیارد به حساب باشگاه واریز شود تا حداقل بازیکنان در آستانه عید کمی پول بگیرند اما اتفاق جدیدی رخ نداده و هیچ‌کس هم جوابگو نیست.

وي درباره اوضاع بحرانی استقلال خوزستان گفت: الان که با شما صحبت می‌کنم در تمرین هستیم اما بازیکنان حاضر به تمرین کردن نیستند. قرار بود شنبه یک میلیارد به حساب باشگاه واریز شود تا حداقل بازیکنان در آستانه عید کمی پول بگیرند ولی اتفاق جدیدی رخ نداده و هیچ‌کس هم جوابگو نیست.

وی ادامه داد: قصد سفر به تهران را داریم تا روز پنجشنبه مقابل پرسپولیس بازی کنیم ولی به ما می‌گویند پول بلیت هواپیما و هتل را ندهند، این در حالی است که به هتل هم بدهکار هستیم و آنها الان پول نقد می‌خواهند. به مسئولان گفتم که دیگر نمی‌توانم از جیب خودم هزینه کنم. امسال یک ریال هم نگرفته‌ام و 300 میلیون از جیب خودم هزینه کردم. آقای روشنایی سرپرست تیم هم صدمیلیون هزینه کرده است.

پورموسوی تصریح کرد: جالب اینجاست مارکو مربی برزیلی ما تمام هزینه‌های استقلال خوزستان در امارات را که نزدیک 200میلیون تومان می‌شد تقبل کرد. او این پول را از جیب خودش داد. ما واقعا شرمنده بازیکنان هستیم. امیدوارم هرچه زودتر این مشکلات برطرف شود. می‌خواستم در نیم فصل بروم و حتی پیشنهاد دست به نقد داشتم اما بخاطر بازیکنان و مردم خوزستان ماندم. الان واقعا تیم‌ها محلات هم بهتر از ما اداره می‌شوند.

سرمربی استقلال خوزستان گفت: ما پول نداریم و با این وضعیت احتمالا به تهران نمی‌آییم. مسئولان باید به فکر باشند و مشکلات را برطرف کنند.

کد خبر 364330

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha