همشهری آنلاین: سخنگوی شورای صنفی اعلام کرد: هنوز قرارداد فیلمی برای اکران عید سال جدید بسته نشده و «خوب، بد، جلف» تنها فیلم نوروزی مشخص شده است.

سینما

به گزارش ايسنا؛ غلامرضا فرجی تاکید کرد: در حال حاضر تنها فیلمی که به عنوان برنامه اکران نوروزی سال ۹۶ مشخص شده و نمایش آن در سینماها از چهارشنبه ۲۷ بهمن‌ماه آغاز می‌شود فیلم «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی است.

او افزود: تا به حال هیچ قراردادی به شورای صنفی نمایش ارائه نشده و فیلم‌هایی که اکران شده و در حال اکران هستند هم در صورتی که کف فروش خود را پر کنند تا پایان اسفند ۹۵ در سرگروه‌های سینمایی خود نمایش داده می‌شوند و پس از آن در سینماهای آزاد می‌توانند اکران خود را تا سقف ۱۰ هفته ادامه دهند.

وی همچنین گفت: در جلسه این هفته شورای صنفی نمایش فیلم‌هایی که متقاضی اکران در نوروز هستند باید درخواست خود را ارائه کنند تا بررسی شود و تلاش می‌کنیم هر چه زودتر برنامه اکران نوروزی مشخص شود که فیلم‌ها کارهای تبلیغاتی خود را بتواند انجام دهند.

به گزارش ایسنا، «خوب، بد، جلف» اولین تجربه کارگردانی پیمان قاسمخانی در سینما است که در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با استقبال خوبی هم روبرو شد. این فیلم در بخش آرای مردمی جزو دو اثری بود که مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان که در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و گمانه‌زنی‌هایی برای اکران آن در برنامه عید سال ۹۶  مطرح بود، طبق تایید تهیه‌کننده و کارگردان فیلم، فعلا متقاضی اکران در نوروز نیست.

«خوب، بد، جلف» اولین فیلم اکران نوروزی، درباره یک کارگردان هنری سینما است که از طرف تهیه‌کننده‌ی خود تحت فشار است تا از دو بازیگر تجاری برای بازی در نقش‌های اصلی فیلمش استفاده کند. این در حالی است که از نظر کارگردان، آن‌ها بدترین انتخاب‌های ممکن هستند، اما اگر او می‌خواهد فیلم را بسازد، مجبور است در مدت کوتاهی آن‌ها را به نقش‌هایشان نزدیک کند.

کد خبر 361720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار