همشهری آنلاین: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه نباید دقت را فدای سرعت کنیم، گفت: تمام تلاشمان این است که هرچه سریع‌تر پیکر شهدای آتش‌نشان را پیدا کنیم.

تخریب ساختمان پلاسکو

به گزارش ایسنا، شریف‌زاده با بیان اینکه خبر جدیدی از شهدای آتش‌نشان و مفقودین حادثه ریزش ساختمان پلاسکو نداریم، گفت: از تمام سازمان‌ها و افرادی که در کنار ما هستند، همچون آبفا، سازمان هلال‌احمر، سپاه و قرارگاه خاتم‌الانبیاء تشکر می‌کنیم.

وی با اشاره به حضور بیل‌های مکانیکی در ضلع شمال غرب ساختمان پلاسکو گفت: قیچی‌های مخصوصی به محل آورده شده‌اند که یک به یک تیرآهن‌ها را بریده و تیم‌های جست‌وجوگر آنها را همراهی می‌کنند و هرجا که احتمال وجود مفقودین حادثه وجود داشته باشد، عملیات متوقف و تیم جست‌وجوگر به بررسی می‌پردازد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با تشکر از حضور مردم در ایستگاه‌های آتش‌نشانی و همدلی آنان با نیروهای آتش‌نشان گفت: در اطراف محل حادثه هیئت‌های عزاداری و تشکل‌ها به برپایی ایستگاه‌های صلواتی اقدام کرده و همدلی خود را به نمایش گذاشته‌اند، اما از شهروندان تقاضا داریم از تجمع‌های بی‌مورد خودداری کرده و شرایط را برای فعالیت خودروهای حمل نخاله فراهم کنند.

 

کد خبر 359514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار