همشهری آنلاین: برانکو بعد از پیروزی مقابل فولاد گفت برای یک مربی هیچ شادی‌ بزرگتر از پیروزی مقابل یک تیم خوب نیست.

برانکو

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر فولاد گفت: برای یک مربی هیچ شادی بالاتر از این نیست که مقابل یک تیم خوب که اولین شکست خانگی‌اش را بعد از پیوستن ساسان انصاری به این تیم متحمل شد، جشن بگیرد، به شکلی که 90 دقیقه بازی را تحت کنترل خود داشتیم و در کنار سه گلی که زدیم موقعیت‌های خطرناک زیادی نیز خلق کردیم. طبیعی است که این شادی من زیاد است چرا که بازیکنانم بسیار عالی کار کردند.

وی افزود: بازیکنان من استحقاق تبریک‌ها را دارند. آن‌ها نشان دادند که همچنان عادت به بردن را حفظ کرده‌اند. واقعا از اینکه توانستیم تا این حد هواداران را راضی به خانه‌ها بفرستیم خوشحالم و جا دارد بار دیگر به آن‌ها تبریک بگویم. البته این اختلاف امتیازی که با تراکتورسازی در صدر جدول ایجاد کرده‌ایم، زمانی ارزش خواهد داشت که روند خوب‌مان را ادامه دهیم و بتوانیم بردهای آتی را نیز کسب کنیم. اعتقاد داریم که انگیزه‌مان بعد از این بازی بیشتر خواهد شد و رابطه خوب بین هواداران و بازیکنانم نیز بهتر و بهتر خواهد شد و این قشنگ‌ترین چیزی است که در ورزش وجود دارد. یک بار دیگر جا دارد بازیکنان قهرمانم را ستایش و از آن‌ها تشکر کنم.

برانکو در پاسخ به این سوال که انتظار چنین بردی با این نتیجه را داشتند، گفت: من هرگز به این فکر نمی‌کنم که با تعداد گل‌های کم یا بیشتر یک بازی را ببریم بلکه هدف اصلی ما برد است و تعداد گل مهم نیست. طبیعی است که بازی شرایط خاص خود را دارد و ما در بازی قبل نیز فرصت‌های بسیار زیادی داشتیم که گل نشد اما طبیعی است که ما به دنبال این هستیم که در هر بازی موثر باشیم و بردمان را مطمئن‌تر کنیم. دیروز در کنفرانس پیش از بازی نیز گفتم تا چه اندازه برای فولاد احترام قائلم و به رغم باخت آن‌ها نیز همچنان فکر می‌کنم که آن‌ها تیم بسیار خوبی هستند؛ تیمی که تا دقیقه 93 تلاش می‌کرد که حداقل یک گل را به ثمر برساند، تیمی قابل احترام و ستایش است. فولاد در ادامه لیگ برای هر حریفی قطعا حریف سرسختی خواهد بود.

کد خبر 359217

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی