همشهری آنلاین: شصت‌ویکمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خبری - تبیینی خط حزب‌الله با گزارشی در خصوص آزادسازی شهر حلب سوریه و پایان رؤیای خاورمیانه بزرگ، با عنوان «آزادسازی حلب» منتشر شد.

شصت‌ویکمین شماره خط حزب‌الله

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، خط‌ حزب‌الله برای اولین بار قسمت‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه ۹۵/۰۹/۲۳ در خصوص طرح دشمنان برای ضربه به قیام یمن را منتشر کرده است.

خبر اختصاصی این شماره، توصیه‌ای از رهبر انقلاب به یکی از دختران شهدا در خصوص نحوه حضور در میدان‌های اجتماعی است.

هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله در سخن هفته‌ خود با عنوان «وحدت در برابر آمریکا و رژیم‌های خودفروخته» به اهمیت موضوع اتحاد و بیداری مسلمانان است پرداخته است.

عکس ویژه‌ این هفته‌ نشریه، تصویری از سخنرانی حجت‌الاسلام فلسفی در مراسم دعا برای سلامتی امام خمینی(ره) است که در مسجد امام بازار تهران ازسوی آیت ا... خامنه‌ای رئیس‌جمهور وقت برگزار شد.

شصت‌ویکمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید عمر ملازهی، و ارواح طیبه شهدای اهل سنت مدافع حرم تقدیم شده است.

نسخه‌ PDF نشریه در سه نسخه‌ تابلوی اعلانات، جهت مطالعه و برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند. برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

کد خبر 355678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار