همشهری آنلاین: در جریان مداخله اشتباه یک گروه از ماموران امنیت اوکراین در عملیات ضدسرقت پلیس، ۶ نیروی امنیتی با تیراندازی واحد واکنش سریع کشته شدند.

نیروی های واکنش سریع اوکراین به طور اشتباهی ۶ مامور امنیتی این کشور را کشتند

به گزارش ایرنا، آنتون گراشنکو مشاور وزیر کشور اوکراین روز یکشنبه با اعلام این خبر در فیس بوک خود نوشت: کمین دو مامور پلیس در حومه شهر کی یف برای بازداشت سارقان در یک خانه سبب هجوم گروهی از ماموران امنیتی شد که از این عملیات اطلاعی نداشتند و تصور می کردند هدف آنها دزدی است.

خبرگزاری ایتارتاس به نقل از مقام اوکراینی نوشت: پس از بازداشت ماموران پلیس و اقدام برای انتقال آنان به خودرو، نیروهای واکنش سریع بدون آگاهی از دلایل بروز این اقدام در محل حضور یافتند و منطقه را محاصره کردند.

رسانه روسی افزوده است: نیروهای واکنش سریع با این برداشت که ماموران پلیس کمین کننده ربوده شده اند، اقدام به تیراندازی کردند که در جریان آن پنج مامور امنیتی جان خود را در محل از دست دادند و یک مامور دیگر نیز در بیمارستان درگذشت.

مشاور وزیر کشور اوکراین این واقعه را که بر اثر ناهماهنگی بین ماموران پلیس، سازمان امنیتی و نیروهای واکنش سریع در پایتخت این کشور رخ داده، تاسف بار و یک واقعه ناخواسته خوانده است.

کد خبر 354547

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها