همشهری آنلاین: یوسف کرمی کاپیتان اسبق تیم‌ ملی تکواندو کشورمان با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو به عنوان عضو کمیته ورزشکاران فدراسیون جهانی منصوب شد.

Y.Karami

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، پرافتخارترین تکواندوکاران هر قاره در دو بخش مردان و زنان برای عضویت در کمیته ورزشکاران WTF مشخص شدند.

فدراسیون جهانی تکواندو، يوسف كرمي، کاپیتان اسبق تیم‌ ملی کشورمان را به عنوان تنها نماینده مردان قاره آسیا به عضویت کمیته ورزشکاران فدراسیون جهانی تکواندو منصوب کرد و از وی برای حضور در نخستین جلسه كميته ورزشكاران WTF که در تاریخ 17 تا 22 آذر ماه و همزمان با مسابقات جایزه بزرگ در شهر باكو در آذربايجان برگزار مي‌شود، دعوت کرد.

یوسف کرمی دارای مدرک تحصیلی دکتری جامعه شناسی ورزش و یکی از پرافتخارترین تکواندوکاران قاره آسیا می‌باشد که در کارنامه وی در مدت بیش از یک دهه حضور در تیم‌های ملی، مدال‌های رنگارنگ المپيك، قهرماني جهان، جام جهاني، قهرماني آسيا، بازي‌هاي آسيايي و تورنمنت‌هاي بين‌المللي به چشم مي‌خورد.

دارنده مدال المپیک آتن در خصوص این انتخاب گفت: این که افرادی از خانواده تکواندوي ایران با عضویت در کمیته‌های مختلف فدراسیون جهانی بتوانند در تصمیم گیری‌ها تاثیرگذارباشند، حق مسلم تکواندوي ایران است و خدا را شکر می‌کنم که با حمایت و رایزنی مسئولین فدراسیون تکواندو این افتخار نصیب من شده است. امیدوارم بتوانم برای تکواندوي ایران مثمر ثمر بوده و در راستاي پيشرفت تكواندو گام بردارم.

 

کد خبر 353973

پر بیننده‌ترین اخبار کشتی و وزنه‌برداری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی