همشهری آنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای هشت استان کشور خبر داد.

باران

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌ها از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور در استان‌های سراسر کشور در حال حاضر شاهد بارش خفیف برف در محور خلخال اسالم در استان اردبیل هستیم.

وی با بیان اینکه محور کلات در استان خراسان رضوی نیز بارش برف گزارش شده است، گفت: گزارش‌های پلیس راه حاکی از این است که در محور ماسوله به آستارا و محورهای منتهی به خلخال در استان گیلان نیز بارش برف گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: در محدوده کندوان در محور چالوس در استان مازندران و محورهای کرج به چالوس و کرج به قزوین در استان البرز نیز برف در حال باریدن است و محور جاجرود در شرق استان تهران نیز برفی است.

رحمانی با اشاره به محورهایی که بارش باران در آنها گزارش شده نیز گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از این است که در اکثر محورهای استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، تهران و البرز باران در حال باریدن است و در محور کاشان - قم در استان اصفهان نیز بارش باران گزارش شده است.

وی، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز اظهارکرد: تردد در محورهای شمالی به آرامی در جریان است.

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکی پلیس راهور ناجا محور شمشک به دیزین نیز تا اطلاع ثانوی یه دلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی مسدود است.

رحمانی از رانندگان خواست برای رانندگی در جاده‌های برف‌گیر حتما تجهیزات زمستانی و به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و هنگام رانندگی نیز فاصله طولی مناسب را رعایت کنند.

کد خبر 353116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار