مجری طرح‌های تونلی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت ۳۰ درصدی عملیات احداث پارکینگ طبقاتی (زیرزمینی) نیایش خبر داد.

عمران

سيدمهدي پورهاشمي ضمن اعلام خبر فوق افزود: درحالي‌كه عمليات حفاري و نصب 85حلقه شمع از مجموع 105حلقه شمع مياني پروژه احداث پاركينگ طبقاتي نيايش به اتمام رسيده، 800مترمربع از سقف تراز صفر اين پروژه نيز با موفقيت بتن‌‌ريزي شده است.مجري طرح‌هاي تونلي سازمان مهندسي و عمران شهر تهران، با بيان آنكه اجراي بخشي از ديواره‌هاي تراز صفر پاركينگ طبقاتي نيايش انجام شده است،

گفت: مجموعه جبهه‌هاي كاري پروژه با هيچ معارض تاسيساتي مواجه نيست و عمليات اجرايي آن با پيشرفت مناسبي ادامه دارد. وي در تشريح روند انجام ساير بخش‌هاي پروژه، از پيشرفت قابل‌ملاحظه عمليات احداث مسير خروجي پاركينگ طبقاتي نيايش به بزرگراه كردستان خبر داد و گفت: زيرسازي بخشي از اين مسير با استفاده از بتن غلتكي (RCC) آغاز شده است.

پاركينگ طبقاتي نيايش، سازه‌اي 11طبقه با 9طبقه پاركينگ در تراز منهاي يك و 2طبقه تجاري در تراز مثبت يك است. با بهره‌برداري از اين پروژه، فضاي موردنياز براي پارك بيش از 1200دستگاه خودرو تأمين شده و به اين ترتيب امكان مراجعه كم‌دردسر شهروندان به پرديس سينمايي ملت، بوستان ملت و بيمارستان قلب شهيد رجايي تسهيل خواهد شد.

برخورداري از ورودي مناسب از تونل نيايش و تراز صفر (غرب بزرگراه نيايش) و فراهم ساختن امكان خروج به جنوب بزرگراه كردستان و غرب بزرگراه نيايش، از ويژگي‌هاي مهم اين پروژه زيرسطحي خواهد بود.

کد خبر 350634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار