مردی پس از ورود مخفیانه به آسایشگاه بهزیستی در بوشهر، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند و پا به فرار گذاشت.

اين جنايت هولناك نيمه‌شب سه‌شنبه در يكي از آسايشگاه‌هاي زنانه بهزيستي در بوشهر رخ داد. ماجرا از اين قرار بود كه مدتي قبل زن جواني به‌رغم داشتن 3فرزند، به‌دليل بدرفتاري‌هاي همسرش به بهزيستي پناه برد و در نهايت به يكي از آسايشگاه‌هاي زنانه منتقل شد. اين اتفاق اما باعث عصبانيت بيشتر شوهرش شده بود چراكه اين مرد در نيمه‌هاي شب، درحالي‌كه سر‌و‌صورتش را پوشانده بود، مخفيانه خودش را به محوطه آسايشگاه رساند و در گوشه‌اي مخفي شد.

دقايقي بعد، زماني كه همسر اين مرد از آسايشگاه خارج شد تا به سرويس بهداشتي برود، مرد 34ساله به او حمله كرد و با او گلاويز شد. در نهايت نيز با چاقويي كه همراه داشت 3ضربه به بدن همسرش وارد كرد و زماني كه كاركنان با شنيدن صداي فريادهاي زن جوان بيرون آمدند، مرد جنايتكار آنجا را ترك و فرار كرد. به‌دنبال اين حادثه ماجرا به پليس و اورژانس گزارش شد اما ضربات چاقويي كه به بدن زن 34ساله وارد شده بود، آنقدر عميق بود كه وي جانش را از دست داد.

در ادامه مأموران راهي خانه مرد جنايتكار شدند اما وي آنجا را ترك كرده و به مكان نامعلومي گريخته بود. دادستان عمومي و انقلاب بوشهر نيز در اين باره به ايرنا گفت: باتوجه به اختلاف مقتول با همسرش و نداشتن مكان مناسب، اداره بهزيستي به‌تازگي مقتول را براي نگهداري پذيرش كرده بود كه اين اتفاق رخ داد. به گفته وي، تحقيقات براي دستگيري عامل اين جنايت هولناك آغاز شده است.

کد خبر 345820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار