همشهری آنلاین: وزیر اطلاعات تصریح کرد که جامعه‌ای که امنیت نداشته باشد اقتصاد هم در آن رشد نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمود علوی در جمع مردم شهرستان کهگیلویه با استتناد به آیات قرآن کریم، امنیت و برخورداری از اقتصادی شکوفا را باعث زمینه رشد فرهنگی و زمینه بندگی انسانها با خدواند عنوان کرد.

علوی ناامنی سایر کشورها را یادآور شد و اظهار کرد: امنیت کنونی ایران مرهون تلاش سربازان گمنام امام زمان (ع) و درایت های رهبر فرزانه این نظام است.

علوی تصریح کرد: مسئله اقتصاد شرایطی دارد و برای اینکه بتوانیم هدف رهبر فرزانه ایران در اقتصاد مقاومتی را محقق  کنیم باید سرمایه گذاری صورت گیرد.

وی امنیت و آرامش را دو امر مهم در تحقق اقتصاد دانست و عنوان کرد: اگر این دو نباشند سرمایه ترسو است و از اینجا می رود.

وزیر اطلاعات خواستار پیش بردن کارها با اخلاق اسلامی شد و تصریح کرد: همه ما باید پشت سر رهبر انقلاب حرکت کنیم تا کشور برکت پیدا کند.

علوی با بیان اینکه در یک سفر همه مشکلات حل نخواهد شد گفت: در سفر هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد سه طرح برای دهدشت به تصویب رسید.

وی محور پاتاوه- دهدشت، انتقال آب به دشت های دهدشت و آبرسانی به دهدشت را سه طرح تصویبی عنوان و اظهار کرد: 150میلیارد تومان برای محور پاتاوه - دهدشت، 60میلیارد تومان انتقال آب به دشت های دهدشت و 47 میلیارد تومان برای آبرسانی به دهدشت در نظر گرفته شده است.

وزیر اطلاعات کل اعتباری که در سفر هیات دولت برای استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است را 997میلیارد تومان عنوان و تصریح کرد: از این میزان 257میلیارد تومان برای دهدشت در نظر گرفته شد.

کد خبر 343274

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار