همشهری آنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی با وارد دانستن اخطار قانون اساسی یک نماینده مجلس، گفت: به کار بردن برخی از عبارات نسنجیده در مورد مقامات مسئول و رئیس جمهوری کار نادرستی است.

لاریجانی علی

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 24 مرداد) مجلس شورای اسلامی این مطلب را در پاسخ به اخطار محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد.

محمود صادقی نماینده مردم تهران در اخطاری با استناد به اصل 113 قانون اساسی گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد هستیم از تریبون‌های رسمی کشور اهانت‌های صریح و آشکاری به ریاست جمهوری می‌شود، در شرایطی که ما نیاز داریم برای پیگیری تعهداتی که بیگانگان به ما در توافق هسته‌ای داده‌اند از دولت پشتیبانی قاطع کنیم و حاکمیت یکپارچه‌ای را در برابر بیگانگان نشان دهیم این گونه اظهارات آن هم از تریبون‌های رسمی کشور مخالفت آشکار با یکپارچگی و یگانگی نظام است.

وی تاکید کرد: بنابراین ما این صحبت‌ها را بر خلاف مصالح عمومی کشور می‌دانیم و از رئیس مجلس شورای اسلامی انتظار داریم در نطقشان به این مساله بپردازند و اجازه ندهیم در برابر بیگانگان، دولت رسمی ما اینگونه تضعیف شود.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ این اخطار گفت: اخطار ایشان به معنایی وارد است؛ ما در شرایط فعلی نیازمند وفاق ملی هستیم، مخصوصا بکار بردن بعضی از عبارات نسنجیده در مورد مقامات مسئول و رییس جمهوری کار نادرستی است و باید دقت لازم در این زمینه صورت گیرد.

کد خبر 343159

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha