همشهری آنلاین: سرمربی تیم ملی ایران بیانیه ای جدید تنظیم کرد و در آن خواستار عذرخواهی برانکو ایوانکوویچ از مردم ایران شد.

کارلوس کی‌روش

به گزارش ايلنا، کارلوس کی‌روش که در روزهای اخیر و پس از لغو شدن اردوی تدارکاتی تیم ملی، درگیری لفظی با سرمربی پرسپولیسی‌ها پیدا کرد، بازهم بیانیه ای جدید تنظیم کرد و در آن گفته است برانکو ایوانکوویچ مردم ایران گمراه کرده است و بنابراین باید از آنها عذرخواهی کند.

کی‌روش در بیانیه جدید خود آورده است:

دوستان عزیزم، همان طور که اخیرا همه متوجه شده اید، آقای برانکو در ایفمارک که یکی از ساختمان‌های رسمی فدراسیون فوتبال است، حضور یافت. آقای برانکو بدون آن که از برخی اطلاعات مطلع باشد با رسانه‌ها صحبت کرد و اتهامات بی‌اساس و سنگینی را وارد کرد. در آن مکان، آقای برانکو ترجیح داد سنگ پرت کند و پس از آن دستانش را پنهان کرد. با توجه به شناختی که از او به عنوان یک جنتلمن داشتیم فقط می‌توانستیم نا امید و شگفت‌زده شویم.

آقای برانکو از سر نا آگاهی یا عناد تصمیم گرفت تمام ایرانیان را در مورد تست‌های پزشکی بازیکنان گمراه کند. جدا از آن آقای برانکو سعی کرد مرا در مقابل تمامی باشگاه‌های ایران قرار دهد و وانمود کند که من در مسابقات لیگ منافع یا تاثیری دارم. در نهایت آقای برانکو همچنین تصمیم گرفت تا سردسته گروهی باشد که با تمامی توافقات مخالفت می‌کنند. او به بازیکنان تیم ملی اجازه نداد تا در کمپ تیم ملی حضور یابند و در تمرینات کلیدی برای آماده سازی جام جهانی شرکت کنند.

تمایل دارم تا از تمامی مردم ایران درخواست کنم که نسبت به این کمپین گمراه کننده هوشیار باشند. برای آن که بتوان به خوبی از کار تیم ملی و پیشرفت بازیکنان ملی پوش دفاع کرد باید تعصب و عرق ملی وجود داشته باشد. اشتباه نکنید: برای آماده سازی مناسب تیم ملی یک نقشه مناسب وجود دارد و در این برنامه‌ها به تمامی باشگاه‌ها و بازیکنان احترام می‌گذاریم. مسیر حرفه‌ای ما و احترام به تمامی باشگاه‌ها و هواداران ایرانی به ما اجازه نمی‌دهد که کاری غیر از این را انجام دهیم.

با این وجود حقیقت این است که پس از حرف‌های آقای برانکو، تمامی برنامه‌های تیم ملی ایران که توسط رئیس فدراسیون، هیئت رئیسه و سازمان لیگ تعیین شده بود لغو شد. این مسئله به صورت جدی آماده سازی ما برای جام جهانی را به خطر می‌اندازد.

آقای برانکو به اندازه کافی زمان خواهد داشت که به تمامی هواداران ایرانی (شامل هواداران بی نظیر پرسپولیس) در مورد روش حمایتش از فوتبال ایران توضیح بدهد. آقای برانکو همچنین زمان کافی خواهد داشت تا از رئیس فدراسیون، هیئت رئیسه و سازمان لیگ و تمامی هواداران (شامل هواداران پرسپولیس) به خاطر حرف‌های نامناسب و گمراه کننده‌اش عذرخواهی کند.

تا آن زمان تلاشمان را خواهیم کرد تا در فدراسیون فوتبال با همدیگر این مسئله را درک کنیم که چطور ممکن است که یک نفر می‌تواند تمامی منافع ملی را منفجر کند.

کد خبر 337818

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی